Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vegzálnál a munkahelyen, hogy...

Vegzálnál a munkahelyen, hogy megtudnád szorongással küzdő pszichiátriát megjárt ember vagyok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 07:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy 1es írja. Nem csak munkahelyen, hanem még családban is, meg úgy Magyarországon általánosságban annak számítanak.


Ebből következtetve, nyilvánosan előtted nem szólnak semmit, de hátulról meg beledszúrják a kést, mert "hisztizel".

2023. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert aki nincs benne annak fogalma sem lehet arról hogy ez milyen borzalmas élethelyzet. De ha nem lettem volna benne akkor is van bennem annyi emberség hogy próbáljak empatikus lenni a másikkal szemben,nem még belerúgok a földön fekvőbe.
2023. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A te bajodat legalább kezelik, szerintem a munkahelyemen a legtöbb embernek (ide értve magam is) annyi lelki-idegi kínja van, hogy egy pszichiátert élete végéig el tudnánk tartani, csak ki anyagi, ki "nemvagyokbolond" okokból nem kezelteti a kis kattanásait.
2023. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
13-asnál a pont.
2023. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
10 éve terápiázom, gyakran váltottam pszichiátert, de csak a tünetek enyhültek. Ha fenyegetve érzem magam, olyan mintha nem változott volna a helyzet semmit.
2023. jún. 4. 13:44
 16/30 A kérdező kommentje:

És igen a "csávó" vagyok azaz 41/F


Hamarosan ismét fenyegetett helyzetben leszek, a munkahelyemen a "bunkók csoportjába" leszek beosztva.😭

2023. jún. 4. 13:46
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Legyél te is bunkó.

Nos, nem a gyár a legalkalmasabb munkahely neked szerintem. Inkább menj valami portásnak, udvarosnak, ilyesmi, ahol nagyrészt egymagad lehetsz.

Nekem kedvenc témám többek között a pszichológia, emellett eléggé humánus szemléletű vagyok, bár kevés embert szeretek. Inkább támogatnálak, hogy jól érezd magad az adott helyen. De ilyen embert munkahelyen találni kb lottó nyeremény mint én vagyok. Ott csak az számít, mennyi hasznot hajtasz. Csak egy termelő kerék vagy. A magyar társadalomn pedig a lélek fejleszésben is leghátul kullog, mert "minek az??"

2023. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de sajnos sok a szemét ember.

Állj ki magadert ne hagyd hogy a fejedre nőjenek. Én is szorongással küzdök, de ha kell kiállok magamért.

2023. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de lehet, ha tudnám mindezt rólad, kerülnélek, egy egyszerű ok miatt: nem vagyok lelkileg erős a problémákhoz.
2023. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!