Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vegzálnál a munkahelyen, hogy...

Vegzálnál a munkahelyen, hogy megtudnád szorongással küzdő pszichiátriát megjárt ember vagyok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 07:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%
Két szakmával miért ne keresel olyan közeget ahol normális emberek vannak többségében?
2023. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk én ápoló vagyok. Köztünk fel sem tűnnél.
2023. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz eldönteni, hogy melyik választ jelöljem, mert nem biztos, hogy ugyanazt értjük vegzálás alatt. Volt, hogy durvábban szóltam valakinek, mert tízszer kellett szólni ugyanazért. Ő lehet, hogy ezt már vegzálásnak élte meg.
2023. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem, sőt próbálnák rajtad segíteni.
2023. szept. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

22/mármint pszichiátrián vagytok ápolók?

😁

2023. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Nem
dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
48%

Magam is pszichiátriailag beteg vagy, és szeretném leírni az objektív valóságot a válaszolókról:


Első válaszoló nyugodtan írhatta volna a "Nem" helyett, hogy "Igen"


Második válaszoló egy egoista barom, ott fog kihasználni ahol csak bír.


Negyedik válaszoló teljesen bele fogja ütni az orrát a dolgaidba. Ha elmondod neki, hogy beteg ember vagy, folyton a viselkedésedet fogja lesni, és keresi benne az anomáliákat.


Hetes ugyanaz, mint a négyes.


Egyelőre ennyi.

jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Normális ember nem tesz ilyet.
febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a gyógykezelt ember hogyan viselkedik.

Egy munkahelyen fontos a munkahelyi légkör a sikeres teljesítmény eléréséhez.


Ha egy pszichés ember nem bírja a tempót, a munkával járó stresszt, a reakcióival kiválthatja a kollégáinak a neheztelését.


Tehát ez kétoldalú dolog.

Azt viszont nincs jogod elvárni, hogy babusgassanak, mindent elnézzenek neked, ha hibázol.


A másik fele pedig: nem vádaskodunk, hogy azért kritizálnak, mert pszichésen problémás vagyok.


Nem. Nem azert, hanem azért, mert az ő munkájukat nehezítheted az alulteljesítéssel, s azzal, ahogy a stresszt és konfliktushelyzeteket kezeled.


Nem állítom, hogy a fentiek konkrétan rad vonatkoznak, hiszen nem írtál konkrétumot.

Csak megpróbáltam egy ilyen élethelyzetbe beleképzelni magam.

febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szia. Most meg próbálok. Neked egy szerető jóságos ISTENre van szükséged. Ő meg hív magához. Indulj hát. De hogyan? Ha érdekel megírom.
febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!