Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek egy munkahelyre,...

Felvettek egy munkahelyre, ahol elvárás az aktív angol szakmai nyelvtudás, viszont én nem tudok annyira jól?

Figyelt kérdés
Van szakmai és normál középfokú nyelvvizsgám, viszont én annyira nem tudok jól angolul, mivel nem használom a nyelvet. Az interjún sem kellett angolul beszélnem. Félek, hogy ha elvállalom, nagyon beégnék.
2023. jún. 1. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

"én szeretek úgy dolgozni meg elvégezni valamit, hogy sikerélményem van utána és nem azt érzem, hogy "huh.. nem buktam le, hogy gyökér voltam...""


lol te a munkahelyeden keresed a kiteljesedést, te szolgalélek?! :D igazi cseléd mentalitás

2023. jún. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11


Informatikát tanultam, ebben is dolgozom. Nem érte miért olyan fura, ha valaki szereti amit csinál és nem csak alibizik a munkaidő alatt.

2023. jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az első, aki nem tud jól... Valahol el kell kezdeni. Gondolom középfokra nem azért hoztad fel az angol tudásodat, hogy aztán kerüld azokat a munkahelyeket, ahol ezt használhatod...
2023. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12: Ja, azért vagy ilyen qrva boldogtalan.
2023. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!