Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emelős munkához praktikák,...

Emelős munkához praktikák, hogy megelőzzem a kárát?

Figyelt kérdés
Munka közben valami pár perces gyakorlat, vagy munka után. Vagy valami krém, tanács, hogy elkerüljem a fájdalmat. Csak most fogok kezdeni. Biztos fájni fog idővel a hátam, derekam, és ha nem is teljesen elkerülni, csillapítanám, hogy olyan rossz ne legyen. Anyámat nem tudom megkérdezni, hogy neki mi vált be, már nem beszélünk. Biztos vannak csodaszerek a neten, ha beírom a keresőbe, de saját tapasztalatot szeretnék megfogadni, kinek milyen praktikái vannak.
2023. jún. 3. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyetlen hatekony megelozes az hogy nem emelsz.

A kremek meg csodaszerek csak tunetek enyhitenek, akkor mar regen rossz.

Figyelj a helyes testtartasra, lehetoleg ne hajolva hanem gugolva emelj, egyenes hattal.

2023. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1)

Egyenes hattal guggolasbol emelunk mindig. Torzshoz kozel legyen a suly,amit emelsz.


2) Utana gyakorlat: magasba emelt egyenes jobb kezzel megfogod az ajtoracsot es ugy tartod magad kozben baltalppal csipomagassagba belepsz a racsra. Es belogsz.


Utana masik oldal. Azaz a teljes ellentete.


Ez a csontkovacs egyik fogasanak felel meg!! Voltam nala es tudom.


Ha van melyizomzat is meg izom is a hatadon,ok lesz. Ha nincs akkor a csigolyat nem fogja a helyen tartani es becsipodik majd. De glndolom izmos eros vagy te is.



N

2023. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!