Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is utálja az olyan munkatá...

Más is utálja az olyan munkatársat, aki folyton megkérdezi, hogy "mizujs?"?

Figyelt kérdés
Mégis milyen választ vár erre a kérdésre? Köszön nagy mosolyogva aztán megkérdezi, hogy "mizujs veled?", de közben abszolút látszik, hogy rohadtul nem érdekli mi újság velem. A legjobb az egészben, hogy ezt a csajt akarja előléptetni a vezetőnk állítólag, pedig szakmailag egy nulla. Létezik, hogy ezzel a kamu mosolygós mizuzással vágódott be? Mindenkivel csinálja nem csak velem és úgy látom mások is rosszul vannak tőle. Ti mit szoktatok erre válaszolni, hogy ne legyen túl bunkó, de vegye észre belőle, hogy nekem ne mizujsozzon?
2023. jún. 5. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy nap egyszer-kétszer ezt megkérdezi, akkor nincsen semmi benne, főleg akkor, ha ez a két személy jól ismeri egymást.
2023. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Kedvesen akar érdeklődni, beszélgetést akar kezdeményezni vagy csak unatkozik és kommunikál.


Nem lehet mindenki olyan morci, mint a kérdező, akit valszeg ezért sem lépteti elő a főnök. :)

2023. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nem utálom és azt válaszolom: semmi!


Ha épp olyanom van, akkor meg visszakérdezek: és veled mizu?

2023. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha látszik hogy rohadtul nem érdekli, akkor idegesít, igen. Egyébként jól esik hogy valaki beszélgetést kezdeményez, én is szoktam.
2023. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem az olyan embereket, akik erre azt válaszoljak, hogy 'semmi'. Az egyértelmű elutasítás. Én szeretek beszélgetni.
2023. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5: mert ő nem akar vele beszélgetni, ennyi!

Szerintem még az egyértelmű elutasítás is jobb, mint az, hogy a kérdező képes volt erről kérdést kiírni és utálkozik! :)

2023. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Hosszú távon jobb, ha belemész ebbe a játékba. Mosolyogva válaszolsz valami semlegeset, idojárásról ("hú nagyon meleg lett", stb) a közlekedésről valamit ("nagyon nagy dugó volt", stb) és hasonló laza témák. Hidd el nem azt várja, h a valódi belső dolgaidat oszd meg vele.
2023. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7-esnek!!
2023. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jobb is, ha a kérdező belemenne ebbe, mivel úgy tűnik, hogy nemsokára ez a csaj lesz a főnöke! :)
2023. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Semmi extrém, és nálad?" Kb. ezt szoktam válaszolni.
2023. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!