Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Joggal várom el a munkatársaim...

Joggal várom el a munkatársaimtól, hogy reggel visszaköszönjenek, és ha kimennek vásárolni, megkérdezzék, hogy kér-e valaki valamit?

Figyelt kérdés
Közepes méretű iroda, 10-15 ember. Reggel érthetően mondom, hogy sziasztok. Alig köszön vissza valaki, néha senki. Nem hiszem, hogy pont nem hallották, vagy pl. épp mindig el vannak foglalva. Én 10 méterről is vissza tudok köszönni munka közben, ha jön valaki. Nyilván le vagyok sz..va. A vásárlásról: én meg szoktam kérdezni.
2020. márc. 13. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez normális volt. Főleg azok között akik jóban voltak egymással.
2020. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A köszönésben igazat adok, de a másik azért már túlzás, nem gondolod? Nyilván nem neked megy ki vásárolni, hanem magának.
2020. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Barackoshányás ***** válasza:
53%
Tudom, köcsög vagyok, de én se köszönök vissza, reggelente azt sem tudom, hol vagyok, nincs nekem ilyenekre energiám (:D). A környezetem meg is érti, sőt, sokan vannak hasonlóan ezzel (gimi, úgyhogy még megtanulhatunk viselkedni)
2020. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a visszaköszönés problémád jogos, a másik egyáltalán nem. Ha én kimennék vásárolni nem akarnék 10-15 embernek pluszba megvenni minden sz.rt
2020. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A koszonessel en is egyetertek, bar hozzatennem, hogy van olyan napom amikor a hatam kozepere nem kivanom az embereket.

A vasarlas meg nem. Max azt kerdeznem meg aki mellettem ul, es ot se mindig, mert nem akarnek ebbol rendszert csinalni.

2020. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A köszönés dolog oké, a másik nem. Mondjuk nálam van néha hogy annyira bele vagyok merülve valamibe, hogy semmit nem veszek észre magam körül, azt se, ha köszönnek.

A boltos dolog hülyeség. Hamar rendszeressé válna a dolog és tudod kinek lenne kedve mások rendeléseivel foglalkozni. Nagyon vészesetben esetleg lehetne szó róla, de mindenkinek van lába, amivel ugyanúgy kimehet.

2020. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírják a búrád.

Te lesnéd mindenki kívánsàgàt mit hozz?

Főleg olyannak, akivel semleges vagy rossz a kapcsolat.


Nézd levegőnek az olyat, aki téged is vagy keress másik helyet ha zavar.


Én se véletlen úgy vettem fel embert, hogy személyiséget is néztem az alkalmazottaknál.


Miattam s miattuk. Mi 5-en vagyunk, egy kis alkotó csapat és családiasan telnek a napok.


Anno meguntam a sok bunkó, megkeseredett embert s magam megoldottam a dolgokat.👌

2020. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Igazatok van, a vásárlást tényleg nem lehet elvárni. Jobban is járok, ha én megyek ki. Mennek a zöld kezek.
2020. márc. 13. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
A köszönéssel egyetértek én is.
2020. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A köszönéssel én is egyetértek. Viszont én épp nemrég jártam úgy (új munkahely), hogy véletlenül egy embernek kétszer köszöntem, mert elfelejtettem a sok arc között, hogy már 10 perccel korábban találkoztunk. Ő egyhangúan közölte, hogy már találkoztunk minek köszönök megint.

Igazából szerintem is bunkóság, ha nem köszönnek vissza, de igazából ne foglakozz velük.


A vásárlással én sem értek egyet. Volt egy kollégám, aki mindig megkérdezte, hogy kérünk-e valamit a boltból (minden nap lement, napjában volt hogy többször és mindig megkérdezte). Engem már egy idő után eléggé zavart, úgy vagyok vele ha kell valami én is le tudok menni 2 emeltet plusz elsétálni a boltig pár métert. Én sosem kérdeztem meg, nem szeretek másnak vásárolni és semmi kedvem hozzá.

Egy ismerősöm viszont azt mesélte, hogy egyszer megkérdezte a munkahelyén, hogy hozzon-e valamit valakinek és utána már ha ment a boltba akkor elhalmozták listákkal hogy kinek mit kell bevásárolni.

Nálunk ha kell valakinek valami akkor lemegy, ha több embernek is kell akkor elsétálnak együtt.

2020. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!