Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha találtok egy munkahelyet,de...

Ha találtok egy munkahelyet,de nem nagyon jött be,ti egyből váltanátok,vagy amíg nem találsz jobbat addig maradsz ott? Az baj ha ennyire nem találok hosszútávra tervezett munkahelyet?

Figyelt kérdés

Èn nemrèg váltottam munkahelyet,fizetés szempontjából nagyon korrekt,viszont az éjszakázas nem az erőssègem,ezèrt szeretnèk váltani,bevallom többször váltottam már munkahelyet,de utánna egyből mentem a másikba,de eddig nagyon nem jöttek be a dolgok.

24 éves vagyok,de néha úgyèrzem nem találom meg magam.

Nektek mennyi idő volt,mire megtaláltátok az elégedett munkahelyet?

Normális,válaszokat nagyon szèpen köszönöm!



2023. jún. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes mielőbb váltani. A próbaidő általában 3 hónap szokott lenni (nem tudom ez most nálatok mennyi). Ez az idő arra való, hogy megismerjétek egymást a munkáltatóval, ezidő alatt bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat, és ha nem tetszik a körülmény, a munka vagy bármi, akkor érdemes is meglépni, mert utána már körülményesebb.

Sokat segít egyébként ha átgondolod magadban, hogy mit szeretnél csinálni, miben éreznéd jól magadat, és célzottan olyan munkahelyet keresni. Tudom, ez nem egyszerű, de addig sajnos csak így tudsz, ha mész A-ból B-be.

2023. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kitana. ***** válasza:
89%

Anyagi helyzet függő szerintem, én általában úgy szoktam felmondani, hogy nincs másik, mert olyankor szeretek pihenni egy kicsit itthon és csak utána elkezdeni keresni újat. Átlag 2 évig szoktam egy helyen dolgozni és általában van némi megtakarításom, amikor felmondok, és nincs sok kötelező kiadásom.

De arra ne számíts, hogy majd találsz egy olyan helyet, ahol 10+ évig dolgozol, a legtöbb cég folyamatosan változik, az eddigi felmondásaimat rendszeresen az előzte meg, hogy változás volt a főnökségben, új szabályok, amik nekem már nem tetszettek, stb.

2023. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő alatt felmondok ha nem tetszik de van annyi tartalékom amiből két évig ellennék.

2-3 hónap alatt találok másikat.

2023. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Először is, ilyen előre látható dolgokat, hogy éjszakai műszak is lesz, előre tudom, hogy vállalnám-e vagy sem, tehát ha vállaltam, akkor ilyen miatt nem húznám a számat.

Másrészt nálam alapelv, hogy önként csak akkor megyek el egy munkahelyről, ha már megvan a másik (vagy tudom, milyen vállalkozást fogok indítani).

2023. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai műszakba párszor bele kell futni mire valaki rájön, hogy nem neki való.

24 évesen még nem feltétlenül látott annyit, hogy tudja mit nem szeretne.

2023. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 válaszolónak igaza van,egyrészt motivált az hogy ezzel együtt többet tudok keresni,másrészt pár éjszakázáson vagyok eddig túl és most kezdem èrezni hogy ez nem nekem való😅
2023. jún. 5. 13:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!