Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkakeresés során sok...

Ha munkakeresés során sok cégtől megkeresnek, és vagy egy tucat interjún túlvagyok, mégsem kapok ajánlatot, akkor arra van általános magyarázat? A tudás/tapasztalat hiányzik vagy rossz a "personal branding" (értsd: nem tudom magam eladni)?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet. Ugye a cv-dben minden valós, nem kozmetikáztál semmit?
2023. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,csak a valóságot írtam le. Talán kevesebbet, mint kellett volna, illetve arra gondoltam, hogy a technikai ismereteket inkább listáztam, nem annyira írtam le konkrétan, mit mire használtam a korábbi pozíciókban.
2023. jún. 5. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a problémám. Összetett lehet a probléma: igen a személyiség, az Önéletrajz is problémás lehet, de a különböző álláshírdető helyek egy része is negatív irányba változtak sajnos, ami nem igazán segííti az ember elhelyezkedését.

Fontos a kapcsolatokk, a személyes ismerettség, érdemes olyan helyre is beadni az Önéletrajzot, ahol nincs épp álllás meghírdetve, Jók az állásbörzék is.

2023. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, "nagy falat" vagy, nem tudnának megfizetetni, jobb nekik egy átlag nünüke.
2023. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már odáig eljutsz hogy interjú után dobnak választ vagy,megkeresnek, itt már nagy dolognak számít.

Hiába mondják hogy nagy munkaerő hiány van èn ezt akkor se látom.

Nem csak te vagy így èn is belefutottam pár ilyenbe,van olyan mikor 100 helyre beadom az önèletrajzom,ebből talán 5 megugat hogy köszi,vagyajd hívjuk,esetleg interjún majd 2-3 hèt múlva jelzünk.

Ritka az a munkahely ahol interjú után felvesznek,de ritka az a munkahely is akik tènyleges pár hèt/nap után jeleznek pozitívan.

Az hogy mièrt van ez hogy konkrètan több interjúk után se kapsz ajánlatot,ez a Magyar munkaerőpiac,lassan inkább örülhetsz ha dolgozni tudsz :)

2023. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze :D még a cégek is megmondják: "Köszönjük a jelentkezését, más jelöltel folytatjuk a kiválasztási folyamatot." Az hogy nem téged választanak, azt sokszor nem azt jelenti hogy benned van a hiba. Szimplán volt jobb jelölt.
2023. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!