Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy fűzzem tovább ezt a...

Hogy fűzzem tovább ezt a nyitást felém?

Figyelt kérdés
Van egy kollegám, aki kezdettől fogva szimpatikus, de eddig nem kellett nagyon együtt dolgoznunk, csak mostanában. Elkezdett barátságos kommunikációval nyitni felém, de le vagyok blokkolva két okból. Egyreszt jóval magasabb a beosztása, másrészt nem teljesen érzem nemiségtől mentesnek a közeledését. Házas. Azért akarnék vele barátkozni, ha már ő elkezdett, mert hasonlónak hittem az értékrendünket pl. De nagyon dícsérgeti s külsőm, meg nagyon megnézi a testem, és nem komfortos. Érdeklődik a dolgaim felől, kedvesen viccelődik velem, mrg tényleg előzékeny, kedves. Akarom fogadni a sima kommunkkációját, de csak azt. Hogy jelezzem, hogy mint ember érdekel? Miket kérdezzek tőle? Szokatlanul leblokkol engem.Segítség.

2023. jún. 6. 05:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bókol, akkor terelj.

-Köszönöm. -és közömbös arccal kezdj a közös munkáról beszélni. Bármit.


Ne pirulj el, ne szégyenlősködj. Légy közömbös, és kizáróla amunkáról beszélj.

Trófeát akar magának, ébren tartani a libidóját.


Ezt ne vedd tudomásul, koncentrálj kizárólag a munkátokra.

2023. jún. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!