Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A harmadik hullám hivatalos...

A harmadik hullám hivatalos bejelentése kizárja a nyitást az iskolákban?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 18. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Már beleverem a bránerem az orbánviktorba. Iskolába akarok menni.
2021. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Én is régi életét akarom. Mért kellett ezt megszüntetni. Szimplán gazdasági rotty van a vak nép nem látja hogy a magyarnak nevezett tőzsde elbukta a foxot a buxot és forintot. Persze hogy a semmitmondó korlátozásokkal csak nagyobb tehert raknak az emberek vállára. Kikell mondani Hogy itt vége a világnak. Nem fog soha semmi sem megoldódni
2021. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Húha..... Nagyon úgy fest, lesz itt negyedik, tizenharmadik, ötvenhatodik hullám... Hogy a kutya, meg a macska rúgja meg a leborotvált Pista bácsit !!!!!!
2021. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Mit megadnék azért, hogy újra visszamehessek a kollégiumba, és újra találkozhassak mindenkivel... Lassan kb. minden nap a sírás kerülget, annyira rosszul érzem magam bezárva a 4 fal között... Hiányoznak a barátaim, a szobatársaim, még az oda-vissza ingázás is... És nemérdekel, lehet lepontozni... De én ezt nemfogom sokáig bírni.
2021. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is a tököm ki van már..még véget se ért a 2. de már 3. hullámról beszélnek..mennék vissza már én is de nagyon!!
2021. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is már rohadtul elegem van! VISSZA SZERETNÉM KAPNI A RÉGI ÉLETEMET!!! Francba már!
2021. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Most köcsög leszek, de én az online oktatásnak örülök, könnyebb az egyetem. Viszont az éjjeli szórakozás hiányzik.
2021. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
41%
Nekem semmi bajom ezekkel a korlátozásokkal. Sőt, nekem sokkal jobb így mint a vírus előtt. Remélem marad még az online oktatás sokáig.
2021. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
az online oktatás ezerszer hatékonyabb, kényelmesebb!! remélem még sokáig nem megyünk vissza
2021. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Mi az, hogy hatékonyabb az online rendszer? Jaaa, hogy ezerszer könnyebb puskázni, ááá értem.
2021. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!