Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen bruttó bérigény lenne...

Milyen bruttó bérigény lenne reális?

Figyelt kérdés

K-Magyarország

Multinacionális cég

Pályakezdő közgazdász pozíció

Angol felsőfokú nyelvtudás nyelvvizsgával



2023. jún. 6. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz: Jelenleg mesterképzésen tanulok
2023. jún. 6. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Bérminimum.
2023. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Kelet Magyarországon elég gyatra a fizetés. Ha a minimálbért megadják, akkor az is kb br. 300 ezer.


Esetleg br. 400-at megprobalhatsz kialkudni.

2023. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Ja persze, bezzeg ha valami kutya it-s végzettséget írt volna a kérdező egyből röpködnének a milliók a válaszolóktól. Én bruttó 950 ezret keresek közgazdász alapdiplomával és két 2 középfokú nyelvvizsgával. És most jelentkeztem mesterre, szóval ezen még biztosan emelnek. Ha a kérdező mesterképzésen van, szerintem olyan 1,1-1,3 milliót simán kérhet alapbérnek, persze attól függ milyen céghez jelentkezett és hogy mit takar a pályakezdő közgazdász. Én üzleti elemző vagyok
2023. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az üzleti elemző más kategória.


És amit írt a kérdező, hogy közgazdász pozíció, az is egy nagyon tág fogalom.

2023. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bp.-n nettó 500-at megpróbálnám, K-M.O.-n nettó 350-400... S ha azt sem adják meg, akkor pakolnék... Az a baj, sok kishitű bevállalja minimálbérért ezeket, aztán másnak is leveri a bérszínvonalat... Mintha egy multitól magasabb végzettséget igénylő pozícióra pofátlanság lenne elkérni a német minimálbér ~75%-át...
2023. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Egyelőre nincs még konkrét pozíció, csak nagy általánosságban kérdezem.

Gondolkoztam Budapesten is, de arra jutottam, hogy hiába ajánlanak br. 500e Ft-ot, ha jórészét elviszi a lakhatás, kaja és egyebek. Szerintem a fővárosban nem pályakezdőként érdemes kezdeni, hanem már eleve magasabb pozícióban. Ezt csak azért írom, mert jár az agyam. Esetleg, ha valakinek ezzel kapcsolatban is van tapasztalata, nyugodtan megoszthatja, szívesen meghallgatom!

2023. jún. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!