Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális ez a bérigény?

Mennyire reális ez a bérigény?

Figyelt kérdés

25 év alatti vagyok, friss diplomás, viszont 5 év munkatapasztalattal rendelkezem ugyanabban a szektorban. Helyileg D-K Mo.


Br. 560 ezret adtam meg a felsőfokú végzettséget igénylő pozícióra. Ennek kb. 450 ezer lesz a nettója.


Jelenlegi státuszomhoz szakképzettség kellett. 12 órás műszakokban, túlórákkal együtt havi 500 közül vittem haza nettóban. Fizikailag és szellemileg is kimerítő munka.


Az új munkáltatónál jár bónusz, illetve céges autó magánhasználatra is. Szintén megterhelő munka, de inkább szellemileg és csak napi 8 órás a munkaidő. Alkalmanként otthonról kell ezen felül pluszban dolgozni.

Ez a munkavégzés teljesen új feladatokkal szolgál annak ellenére, hogy ugyanaz a terület.


Ha már nem érint az adókedvezmény, szeretnék magasabb bért kapni a munkámért, de egyelőre ennyit gondoltam reálisnak.


Nektek mi a véleményetek?


A fent leírtakat esetleg elmondhatom az interjún is indoklásként?



2023. márc. 16. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pontos pozíció? Milyen elvárások vannak?
2023. márc. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Konkrét pozíció nélkül nem lehet értelmes választ adni
2023. márc. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg szociális ellátásban vagyok telephely vezető helyettes egészségügyi végzettséggel.


Az új állásban szociális munkásként lehetnék vezető részben magán intézményben, ahová angol B2-es nyelvismeret, jogosítvány, egészségügyi és szociális területen szerzett jártasság, informatikai, illetve vezetői készségek szükségesek.


Még 1 évig érint az adókedvezmény.

2023. márc. 16. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem titok, jelenleg mit dolgozol?
2023. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!