Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy szülésznő...

Mennyit keres egy szülésznő állami/ magán szférában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most érettségizek és szeretnék egyetemre menni. Szülésznői szakot választottam, fizetéstől függetlenül maradok a döntésem mellett, de ettől függetlenül érdekel.

2023. jún. 7. 15:59
 1/4 qborka ***** válasza:
100%
Szerintem bértáblajuk van, biztos megtalálod neten.
2023. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Részvétem, csak ennyit mondok
2023. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 qborka ***** válasza:
100%
Én pedig sok sikert kívánok 🙂
2023. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki mennyiből tud megélni? Én dolgoztam az egészségügyben érettségivel voltam segédápoló. Igaz ez már régen volt. Jobban kerestem mint előtte irodában... Aztán mindig lehet hivatkozni arra hogy "kevesen vagyunk" stb. Volt olyan szakápoló aki alig csinált valamit de mindig sírt. Egy fiatal ismerősömet most eü. szakmára nettó 350 000.- körül vették fel. Én erettsegi+ szakma /nem eü/ 240 eft körül kapok havonta. Persze tudom mióta gyakorizok, hogy ennek a három szorosa sem elég a megélhetésre.
2023. júl. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!