Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van it más aki kizárólag...

Van it más aki kizárólag azért hagyott ott bolti, vevőszolgálati, vendéglátós munkát mert besokallt a sok udvariatlan, durva vevőtől és mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig bírtátok?
2023. jún. 7. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis könyvesboltban dolgoztam anno, váltásban egy kollégámmal. Több mint egy évet töltöttem ott. Az egy városi legenda, hogy könyvesboltban dolgozni mekkora királyság, semmi stressz, úri közönség, az ember egész nap ráér olvasni, egyebek. Rohadtul nem. Nagyon sok fszparaszthoz volt szerencsém, vergődtek a semmiért, vagy épp unalmukban bejöttek és úgy gondolták, nekem kell elregélni az egész életüket. Volt egy némber, amelyik elcseszte a netes rendelését, de ennek belátása már erősen meghaladta a képességeit, helyette minősíthetetlen stílusban velem kezdett ordibálni. Volt egy gyökér, amelyik azért kezdett vergődni meg flegmázni, mert nem járt ingyen táska a könyvhöz, kőkemény 50 forintot kellett érte fizetni. Szóval elég sok válogatott idiótát kellett elviselni, de aránylag jól kezeltem őket. Én más okból mondtam fel, a vezetőséggel voltak alapvető problémák.
2023. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam nem ezt volt a helyzet, hogy csak amiatt nem dolgoztam már ott, de nagyon ért bennem emiatt... az más kérdés, hogy kiderült, hogy főnökbácsi már hónapok óta tartozott a bérbeadónak, és kirakták... ha ez nem történt volna meg, felmondtam volna viszonylag hamar. Nekem az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor vagy egy jó fél órán át "udvarolt" nekem a pultnál egy undorító csöves, amikor mondtam neki, hogy dolgoznom kell, és vevőkkel foglalkoznom, hirtelen vevő lett... persze nem vett semmit... ott zaklatott végig, és tudtam, hogy a főnök azt mondja erre, hogy a vevőnek mindig igaza van. Szóval az anyjába nem küldhettem el a fazont.
2023. aug. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!