Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged idegesít az, ha valaki...

Téged idegesít az, ha valaki rendszeresen beviszi a gyereket a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Nem úgy gondoltam, hogy mindig, de pl. nyári szünet alatt sokszor.
2023. jún. 7. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk nincs erre lehetőség. Érdekes lenne, ha a 20 tonnás gépek alatt rohangálnának a csimik. Szerintem a munkavédelmis halálra büntetne mindenkit.
2023. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk egy ideje már tilos, bár ennek ellenére is van, aki néha behozza a gyerekét. Óvodásoknál és elsős-másodikas gyereknél még megértem, de egy 9-10 évest már otthon lehet hagyni 8-9 órára.

Állatot sem lehet behozni, aminek én örülök, mert olyan kollégánk, akinek a kutyája meg is evett volna engem, ha a gazdi nem fogja vissza.

2023. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Persze, ez munkahely nem ovi.
2023. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem szinte biztosan idegesítene mert nem kedvelem a gyerekeket,meg a legtöbb nem bír magával alapból.De ha még aránylag tud viselkedni akkor is kicsit zavaró lenne hogy téblábol ott egy ember akinek nem kéne ott lennie.

Ugyan még nem fordult elő velem ilyen mert nem olyan területen dolgozok ahol ez előfodulhat de valószínűleg idegesítene

2023. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Thunderfairy ***** válasza:
83%

de egy 9-10 évest már otthon lehet hagyni 8-9 órára.


És ha abban a 8-9 órába valami baj történik vele??? Például ha felügyelet nélkül van valami baleset, ne agya az élet betőrő. Azért egy 9-10 évesre még vigyázni kell, nem olyan nagy még. Attól még egy munkahely se megy csödbe hogy 1-2 órára bevisz valaki egy kisgyereket.

2023. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerencsre egy veszélyes laborban dolgozom

Borzasztóan

2023. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%

Akkor ne dolgozzon aznap

Ne hozzá be

2023. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

"Akkor ne dolgozzon aznap"


Azt se tolerálja jobban a munkahely ha egyfolytában otthon kell maradni mert hol covid, hol tanár sztrájk miatt kiesik az iskola. Örülök hogy nem ezekben az években vagyok kisgyerekes szülő. Az ember igyekszik, meg sok munkáltató is azon van hogy jó megoldások szülessenek. Egy kis empátia nagy ajándék.

2023. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14%
Millió lehetőségük van most pont a gyermekeseknek
2023. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amikor valaki behozta megmutatni a kölykét, gyorsan elhúztam a mosdóba.
2023. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!