Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kiraknának a munkahelyetekr...

Ha kiraknának a munkahelyetekről, ki akarnátok deríteni a valós okát?

Figyelt kérdés
Ha nem mondták vagy azt gyanítanátok hogy nem igazat mondtak
2023. jún. 8. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
LOOOL, tudom én az okot, ne félj. Az csoda, hogy még nem raktak ki 🤣🤣🤣
2023. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem érdekelne

Nem szeretem a munkahelyemet, nem ragaszkodok hozzá

2023. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem kiraktak, csak áthelyeztek "ideiglenesen" és mindig tologatták a határidőt kamu okokkal, végül ott hagytam őket. Később utána kérdeztem, akkor derült ki, hogy az új műszaki vezető intézte így, hogy a ő embereinek legyen helye.
2023. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy ha olyan, amin tudok változtatni, legközelebb ne forduljon elő.
2023. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem megkért a főnököm hogy kussoljak, aztán kipenderített. De nem sokkal később rájöttem hogy valószínűleg szezonálisan vett fel engem, mert kellett az ember.
2023. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Egyszer kirúgtak egy munkahelyemről próbaidő utolsó napján, és ilyenkor ugye nem kell megindokolni egyik félnek sem a felmondást, de bennem a mai napig hiány van, hogy miért. Ha annyit mondtak volna, amit sejtek, hogy csak az adott szezonra vettek fel, akkor megnyugodnék, hiába tartom patkány lépésnek (korrekt az lett volna, ha kötnek velem egy három hónapos határozott idejű szerződést), de így, hogy nem mondták, így mai napig ott van bennem, hogy mi van, ha elrontottam valamit, vagy van valami hiba a munkavégzésemben, és ha így van, akkor arról akarok tudni, hogy javíthassak rajta.

Ezen az sem enyhített, hogy azóta már volt kettő munkahelyem, és az előzőn is, meg a mostanin is meg vannak velem elégedve. Akkor is ott van bennem, hogy de ott akkor miért nem voltam elég jó. Nekem nagyon fontos a teljesítményem, és idegesít, hogy nem tudom, mi volt a baj, pláne, hogy úgy tűnik az azelőtti meg az azutáni dolgokból kiindulva, hogy nem volt velem semmi baj, csak akkor mondják ezt, hogy valamennyire helyre tudjam tenni magamban a dolgot.

2023. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!