Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeljem a helyzetet a...

Hogy kezeljem a helyzetet a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

Tegnap a kolléganőm ok nélkül megorrolt rám, mert megosztottam vele, hogy én kaptam egy kis pluszt a fizetésemhez(8.100Ft-ról beszélünk), míg ő semmit sem kapott. Kár volt mondanom, de mentségemre legyen, h ő kérdezett rá, én pedig gondoltam nem akkora titok ez a pénzösszeg. Azóta hozzám sem szól, keresztül néz rajtam, mintha én álltam volna sorban az igazgatónál.

Nem gondolom, hogy nekem kellene odamennem hozzá, mivel neki van baja és főként, hogy egy értelmetlenségen... Vagy Ti látjátok benne a logikát és csak én vagyok ennyire vak, h nem veszem észre, h mi a baj velem?

Nem vagyok se flegma, nem szeretek konfrontálódni sem, harsánynak sem mondanám magam... Szóval úgy teljesen érthetetlen most ez a helyzet számomra.


2023. jún. 8. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb neked így, hogy nem szól hozzád, legalább békéd lesz egy ilyen ostoba primitív hisztis nőtől.

Nem csináltál semmi rosszat, de van olyan, hogy az emberek anélkül is haragudnak, hogy bármit elkövettél volna.

2023. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11: Ahogy a 10-esemben is utalok rá, símán lehet, hogy a jövő héten meg már jópofizik neki, mintha mi sem történt volna. Ezt nem szabad hagyni, éreztetni kell vele, hogy hülyén viselkedett.
2023. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én természetesen azóta sem szólok hozzá. Úgy gondolom, hogy én nem bántottam meg semmivel. Ő nagyon nárcisztikus személyiség és szerintem azt várja, hogy én menjek utána és megkérdezzem, hogy mi a baj. Ha megszeretném oldani ezt a dolgot, akkor úgy is az lesz a vége, hogy én fogok rákérdezni... Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy vajon lehet-e más dolog is emögött, de egyszerűen semmi másra nem tudok gondolni, csak erre a p..sa dologra.

És az a legszomorúbb, hogy szerintem én mindig mellette álltam, olyan ügyekben is a pártját fogtam amit nevetségesnek is gondoltam, közösen kezdtünk egy kurzust és én cipeltem magammal, mert vezetni nem tud és még sorolhatnám... Lehet ez úgy tűnik, mintha lenézném őt, de egyáltalán nem, csak felsoroltam, hogy mennyi mindenben voltam a támasza. Ez a hála. Nem szeretnék mártírnak tűnni, mert bennem is van hiba, én is teszek olyan dolgokat, amivel megbántok másokat, de szerintem én az esetek 95%-ban mindig professzionálisan állok hozzá az emberekhez.

Szerintem napok kérdése és elmehetünk átvenni a kurzusunkról kapott papírt. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e hozzá arca hogy megkérdezze, hogy én mikor tervezek érte menni, mert akkor ő is eljönne...

2023. jún. 12. 09:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, hogy még hurcolásztad is? Akkor végépp csicska baleknak nézett. Állj a sarkadra, legközelebb ne vidd el.
2023. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12-vel maximálisan egyetértek. És veled is Kérdező, a 13-as válaszodban szerintem világosan látod a helyzetet szerencsére.

11 voltam.

2023. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát, igen, utólag tényleg egy balek voltam, de sosem gondoltam volna, h a semmiből “összeveszünk”. Érettebbnek hittem. És az a “legrosszabb”, hogy az irodában egymás mellett is ülünk, szóval nagyon nem is tudom elkerülni… Max., hogy többször félrevonulok, viszont akkor meg úgy fog tűnni, h én húzom meg magam… Nehéz helyzet.
2023. jún. 12. 20:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs. Nem a te hibád, hogy többet néztél ki belőle, mint ami valójában. Idővel a többiek is megtanulják majd (a saját kárukon), hogy milyen ember is ő.
2023. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!