Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeljem a helyzetet a...

Hogy kezeljem a helyzetet a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

Tegnap a kolléganőm ok nélkül megorrolt rám, mert megosztottam vele, hogy én kaptam egy kis pluszt a fizetésemhez(8.100Ft-ról beszélünk), míg ő semmit sem kapott. Kár volt mondanom, de mentségemre legyen, h ő kérdezett rá, én pedig gondoltam nem akkora titok ez a pénzösszeg. Azóta hozzám sem szól, keresztül néz rajtam, mintha én álltam volna sorban az igazgatónál.

Nem gondolom, hogy nekem kellene odamennem hozzá, mivel neki van baja és főként, hogy egy értelmetlenségen... Vagy Ti látjátok benne a logikát és csak én vagyok ennyire vak, h nem veszem észre, h mi a baj velem?

Nem vagyok se flegma, nem szeretek konfrontálódni sem, harsánynak sem mondanám magam... Szóval úgy teljesen érthetetlen most ez a helyzet számomra.


2023. jún. 8. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nők...


Azt sem fogja fel, hogy ebben a helyzetben kire kellene haragudnia, de a durci az megy!

2023. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk eleve senkinek semmi köze a fizetésedhez, szóval az egész kérdéskör és probléma egy vicc :D
2023. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont a hasonló bérfeszültség miatt titok a fizetés. Miért kottyintottad el?
2023. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Teljesen véletlenül mondtam el, amúgy sosem szoktam. És talán azért is, mert abszolút nem gondoltam volna, h a végén én leszek a rossz…

Viszont a helyzetkezelésre is szeretném ha kapnék választ. 😊

2023. jún. 8. 13:10
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként azért esik ez tőle annyira rosszul, mert mi barátnők is vagyunk (elméletileg) nem csak kollégák.
2023. jún. 8. 13:21
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy a "bérfeszültség" miatti hallgatás pont nem a dolgozó érdeke, hanem a munkáltatóé, aki így ugyanazért a melóért (vagy akár még jobbért) így sokkal kevesebbet fizet ki, átb/szva a saját dolgozóit is...
2023. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

😅

De a helyzetemre is van most megoldás? Az egyiket már tudom: kussba lenni a fizetésemről. Ez pipa. A többi?

2023. jún. 8. 13:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy döntéshozó pozícióban, nem sokat tudsz tenni.
2023. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen hisztis nővel nem barátkoznék.

Én boldog lettem volna, ha a barátnőim pluszpénzt kapnak. Nem lettem volna irigy, főleg nem egy ilyen filléres szar összegre.

2023. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól ne beszélj vele, csak amikor muszáj. Legyél vele flegma és barátságtalan, ha jópofizni próbál. Ha vegül megkérdi, mi bajod, mondd el neki. Ekkor talán elgondolkodik azon, ahogy viselkedett.
2023. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!