Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen milyen mértékig...

Munkahelyen milyen mértékig bánthatnak a kollégáim büntetlenül?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban kezd durvulni a helyzet a munkahelyi környezetemben. Semmibe vesznek. Megalázóan bánnak velem és minősíthetetlen hangon olyan szavakat használnak, hogy kotródj, takarodj, mindezt káromkodva, lökdösve.


Mikor már azzal fenyegetőztek, hogy megölnek, megütnek vásárló előtt, és én ezt nem bírtam, mert visszaszóltam, rosszabb lett az egész, söprűt vágtak nekem, forró teáscsészét, forró tányért a konyhai blokkban. Vezetőség nem tesz semmit. Az egyik kolléganőm megfenyegetett, hogy a barátja nagymenő sztárügyvédekkel ismerősi viszonyban van, és dicsekvően ecsetelte, hogy ezért is drogozhatnak szabadon, ami igaz is, mert nem józan állapotban jött be dolgozni sokszor. Többen tartanak tőle.


Sajnos többen csapódtak a társaságába ennek a főagresszornak. Ezt sokáig nem bírom már tartani, hétről hétre romlik ez.


2023. jún. 15. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A mérték a munkahelytől függ, és mivel te dolgozol ott te tudod. Ha most nem tesznek semmit biztosan rosszabb lesz, ha akkor sem akkor mégrosszabb.
2023. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 qborka ***** válasza:
100%

Nem, semmilyen módon nem bánthatnak semmilyen munkahelyen,akárkinek is van ügyvéd ismerőse.


Ha van lehetőséged,válts mielőbb.

2023. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezhetetlen, hogy ennyire ne szeresd magad és hagyj ott azonnal csapot-papot. Nem tudom megérteni egyszerűen. Pillanatragasztóval vagy odaragasztva? Nem fognak változni.
2023. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis mese, bár a vége felé túltoltad...


Sztárügyvédek nem foglalkoznak ilyen kis csicska sütödékkel. Meg amúgy ez már bőven nem az a szint, ami csak a munkahelyre tartozik, hanem fel is jelenthetnéd őket. (persze ehhez a történetnek igaznak kellene lennie)


Gonndolom, a tanulság az, hogy "van az a pénz", ugye?

2023. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai bántalmazást mindenképp jelentsd a főnökeidnek és ha ők nem lépnek, akkor a rendőrségnek is.
2023. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi, zárt közösség akkor szinte bármennyire mert mindenki tartja a száját és félti az állását.
2023. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Kezdődik a nyári szünet...
2023. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És a rendőrség bizonyíték hiányában mi a büdös francot tud tenni?
2023. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8, van bizonyíték. Az, hogy a Kérdező még mindig ott dolgozik. Igaz, ez nem pont azt bizonyítja.
2023. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig hagyod.
2023. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!