Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2023 júniusában végeztem 4-es...

2023 júniusában végeztem 4-es államvizsgával angol-történelem osztatlan tanárszakon. Milyen opciók vár(hat)nak a tanári álláson kívül most?

Figyelt kérdés
Angol-történelem szakon végeztem, azonban ez így nem feltétlen ír le nekem, azonban egy önéletrajzba nem igazán lehet megfogalmazni, hogy van affinitásom informatika iránt is, sőt ECDL vizsgával is rendelkezek, emellett felhasználó szinten mozgok Windows programokban. Emellett a fiatalságomból és attitűdömből adódóan képes vagyok nagyon gyorsan megfelelően reagálni szituációkra, nagyon gyorsan tanulok meg feladatokat es azokat helyesen tudom produkálni. Milyen munkahelyekre, cégekhez tudnám beadni az önéletrajzomat? Hátrányom még az is, hogy az ország keleti részén lakom nem feltétlen tehetős családból, így nehéz a kiszakadás a környezetemből és ebből adódóan nem feltétlen fogadnék el egy nettó 200 ezer Forintot fizető állást, hiszen a jelenlegi Magyarországon így nem lehet elkezdeni egy életet bármennyire szeretném azt.

#diploma #pánik #anyagiak #munkahely keresése
2023. jún. 16. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Külkereskedelem, könyvtár, politikai elemző, közvéleménykutató, ...
2023. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Még szerencse, h az állam által nyújtott ingyenes felsőoktatási féléveket elfogadtad✌️
2023. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es komment: köszönöm.


2-es komment: nem szeretnék lealacsonyodni a szintedre hiszen tisztán látszik, hogy nem vagy képben a jelenlegi szituációval Magyarországon. De a szavaddal élve: még szerencse, hogy a kormány rengeteget tett azért az elmúlt 6 évben, amíg én felvettem az ingyenes oktatást, hogy pályán is maradjak, hiszen minden intézkedésükkel a tanári helyzetet javították. Már 6 évvel ezelőtt sem volt jó a helyzet, gondoltam addigra javulni fog és mivel a hivatást szeretném, így maradhatok is a pályán. Tévedtem✌️

2023. jún. 16. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Amiket leírtál kb minden frissen egyetemen végzőre igaz. Más egyéb tudásod, ami kiemel van?
2023. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Honvédség, diplomával tiszt leszel, igényelhetsz albérlet támogatást, fizetés pedig nagyon változó. Golyófogó, több hazai képzéssel fél milliót is megkereshet havonta, nettó. Van, aki csak irodában ül a monitor előtt és nincs igénye fejlődni, ott nettó 300-400 között. Ez a "gyönyörű", embert a vasra kampány pedig br. 737-től indul, de tisztként szerintem br. 900 ezer is meglehet. El kell menni a helyi toborzóirodába.
jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!