Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez kicsit azért vicces nem?

Ez kicsit azért vicces nem?

Figyelt kérdés
Papíron leszázalékoltak szívbetegséggel, viszont a kardiológusom, sőt több kardiológus mondta hogy nyugodtan edzhetek súlyokkal limit nélkül és kardiózhatok is ezerrel. Viszont ha nehéz fizikai munkára jelentkeznénk a munkáltató nyilván nem akarná vállalni a felelősséget még akkor sem ha megtudnám csinálni. Szóval marad a könnyű fizikai munka vagy a szellemi, mert dolgozom teljes munkaidőben így is és magamat tartom el. 23/f
2023. jún. 18. 06:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Több súlyzós edzésen is túl vagyok, magamhoz mérten nehéz súlyoson és kutya bajom nem volt tőle soha.
2023. jún. 18. 06:14
 2/13 anonim ***** válasza:
A vicces jelző az utolsó, ami eszembe jutna.
2023. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tragikomikus
2023. jún. 18. 06:24
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha leszazalekoltak minek dolgozol? Orulj hogy nem kell rabszolgának lenned
2023. jún. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miből tartanám el magam ha nem munkából?
2023. jún. 18. 06:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Inkább szex közben halok meg mint munkában (csak viccelek).

Biztos nem valami sok az a segély meg egy huszonévesnek nagyobb igényei vannak amiért meg is akar dolgozni..

2023. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
20 ezret kapok az államtól de ennyi, amúgy sem akarom azt hogy eltartson valaki.
2023. jún. 18. 07:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért az más, hogy egész nap valami nehezet melózol, mint pl valami építőipari csicska, vagy hogy naponta egy órát edzel, célzott izomcsoportokra.


Szóval maradjon csak a szellemi munka, és a könnyű fizikait is kerüld inkább. Tehát itt a folyamatos, hosszantartó stressz lesz a gond inkább.

2023. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8.Voltam már operátor gyártósoron, voltam takarító is, jelenleg portás vagyok. Még keresem azt az irányt amivel el tudok indulni valami szellemi munka felé, angol nyelvtudással keresnek irodába embert, de még nem reagáltak az önéletrajzomra. Ért már engme rengeteg stressz, pánikbeteg időszakom is volt.
2023. jún. 18. 08:23
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Hát igen, pár mátyáskirály a dokinak és máris megvan a rokikártya, meg a leszázalékolás, még mindig itt tartunk.


Még jó, hogy nem vállalja a munkáltató, majd hülye lenne. Bármi bajod lenne, még ha semmi köze sincs a munkához, te vernéd leghangosabban az asztalt, hogy kártalanítsanak

2023. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!