Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véleményt kérnék mi az amit...

Véleményt kérnék mi az amit lehet keresni a Family Frostos kocsin igazából titok övezi az ott dolgozó kolegákat és magat a bérezést is senki nem ad pontos választ mi hogy müködik csak gyere csináld és ennyi, igaz hogy csak % ra van söfőreladó?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

teljesítményhez igazodó jövedelem.

[link]

2023. jún. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2023. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%

Olyan ku..a sokat lehet ott keresni hogy a közüzemi számláimat sem tudtam kifizetni... igérgetés hogy majd jobb lesz,majd helyrejön,milyen jó lesz a nyár... a nagy lóf..szt.

Örültem mikor 190ezret kaptam. Bejárást nem támogatják,a sárga autó tankolását is levonják a béredből,a pénztárgép használatot is,ott huznak le ahol csak tudnak.NE MENJ ODA DOLGOZNI!!! (Egy volt dolgozó)

2023. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos tökéletesen igaz amit leirsz csak 5 napot dolgoztam ebből 3 mat betanúlásként ingyen mert nem fizettek rá semit a 2 nap munka ( bekerestem 130 e ret 2 nap 180 e ret a fizetés a bekeresett összeg 7 % a.lett volna ) az elmondás alapján ebböl lett papiron 12000 ezer amire mai napig hiába várok senki nem keres !!

A leszámoláskor rovancs jegyzőköny 16000 minúsz amit nem irtam alá mivel az árút nem jegyzőkönyv szerint rakták fel a sárga autóra mint ahogy leszedtek .igazából nem is tudtam pontosan mit raktak fel .

Gyilkos egy cég !!

A munkaugyi főfelügyelőségen kőtök ki jelenteni őket !!

2023. aug. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!