Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány év munkatapasztalat után...

Hány év munkatapasztalat után tudtál jelentősen előrelépni a karrieredben?

Figyelt kérdés

1. Hány év munkatapasztalattal rendelkeztél akkor?

2. Milyen végzettséged volt akkor?

3. Munkahelyválással vagy cégen belül?

4. Új munkakört kaptál vagy a régi/meglévőben kaptál magasabb kvalitást igénylő feladatkört?

5. Pénzben kifejezve ez mekkora béremeléssel járt bruttóban?

6. Hány éve voltál az adott cégnél?



2023. jún. 26. 14:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
7. Hanyadik munkahelyed volt akkor?
2023. jún. 26. 14:06
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt sok aprób lépés, de azt mondanám, jelentős előrelépés, hogy adminisztrátorból lette BI elemző olyan két és fél/három év alatt. Adminisztrátorként két helyen dolgoztam, ami éeltem második és harmadik munkahelye volt. Utóbbi helyen váltottam cégen belül.

A végzettségem nem változott, később lett csak meg az informatikus diplomám, és mivel megvolt a technikai tudásom, és addigra már tapasztalatom is a területen.

Ez egy teljesen más munkakör volt. Pénzben nem jelentett akkora ugrást, mivel az előző pozícióban már elértem a plafont.

2023. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 év utan léptem szintet. Első munkahelyem volt, a szakmai gyakorlatomat is itt töltöttem egyetem alatt még (ezt is beleszámoltam a 2 evbemert főallásúként dolgoztam akkor is).
2023. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3 milyen területen dolgozol?


5 éve dolgozom pénzügy és számvitel területen, de nem igazán tudtam előrébb lépni.

2023. jún. 26. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha fideszes a munkahely, és te is az vagy, akkor tolnak felfelé, mert nagyon termelik a fideszes vezetőket hogy az egész országot irányítani tudják. A magyar munkavállalók 86%-a már a fidesznek dolgozik annyi mindent felvásároltak. Ha nem fideszes vagy dolgozhatsz 40 évet is, akkor sem fogsz egy forinttal se többet keresni, és nam fogsz feljebb lépni.
2023. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: ezeket Te tényleg elhiszed?
2023. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1eve se voltam az elso helyemen egy okjs papirral (9 honapos suli ahova kb 2 hetente ha bejartam..) mikor eloleptettek helyettesi pozicioba. A fizumon eloszor kb csak 30%ot dobott, de jart melle egy kis plusz hatalom es tisztelet. Ez mar tizeneve volt. Azota 2-3x annyit keresek ugyanabban a szakmaban
2023. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tothp ***** válasza:

Teljesen a saját személyiségedtől függ.

Illetve attól, hogy az adott cégnél az ottani speciális emberi és munkakörnyezetben hogyan találod meg a lépési lehetőségeket.

Én vagyok a negatív példa. Sose tudtam előre lépni, csak ha munkahelyet váltottam. De mindenütt megálltam a helyem. Mostanáig...

2023. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Kb. 2 év. (ha az egyetemi gyakorlatot is beszámítjuk, akkor kb. 4 év)

2. Anglisztika alapszak, kulturális területen mesterképzés (pontosat nem akarok mondani, mert elég kevesen végzik el az adott szakot évente, és félek, hogy lenyomozható lennék)

3. Cégen belül.

4. Meglevő pozícióban kaptam plusz felelősséggel járó feladatot.

5. 15% fizetésemelés (azért nem akarok konkrét összeget mondani, mert sztem ez kevéssé releváns, lévén, hogy nem ma volt, és így nehezen lehetne megállapítani, hogy az mégis mekkora emelésnek számított)

6. Kb. 2 év.

7. Első "hivatalos" munkahelyem. Ha diákmunkákat is beszámítunk, akkor a 4.


(amúgy nem a 2. diplomához kapcsolódó szakmában helyezkedtem el végül)

2023. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# örülők, hogy más tud haladni, én meg megtorpantam
2023. aug. 1. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!