Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszik egy lany,de nagyon...

Tetszik egy lany,de nagyon izgulok a jelenleteben és nem merem megszolitani. Mit tudnék tenni? Esetleg próbáljam meg ignoralni?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje tetszik egy lany az utánam lévő muszakbol,de nem merem leszolitani,mert semmilyen jelét nem küldi annak, hogy szimpatikus lennék neki.

Eddig mindig az egyik kollrganojevel jött be és azért nem tudtam vele beszélni, most a héten a kolleganoje nincsen, így talán nagyobb esély lenne beszélni vele.


Azonban mivel, hogy nem küld semmi pozitív jelet, így félek odamenni hozzá,amikor egyedül van , mert a kollégáim kibeszelnének, sőt ha esetleg beégnék, akkor főleg.


Bejeloltem a csajt régebben instan is,de nem fogadta el a kerelmet.


Hogyan tudnám akár elfelejteni, és "ignoralni" a jelenlétét?

Az a baj, hogy amint bejon,már kis túlzással a tavolbol "csorgatom rá a nyálam".



2023. jún. 28. 18:24
 1/10 ShadowGanxter ***** válasza:
67%
Nem jössz be neki faszim, de van ez így, keress más nőt.
2023. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én azt látom, hogy manapság mindenki picit túlbonyolítja ezt a dolgot. Ne olts le, előbb hallgass meg :) Ismerkedés, leszólítás? Egyszerűen csak kezd el valami egyszerű dologgal, ami nem feltétlen az ismerkedés, hanem csak érdeklődj, beszélgess vele, szólj hozzá valamit, tehát a fókuszod azon legyen, hogy hozzászólj es abból legyen kommunikáció is. Ha nem lesz, mert valóban nem akar a csajszi semmit se tőled, azt észre fogod venni, mert azonnal leráz, vagy lesznek jelei az tuti :)
2023. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem kell túlbonyolítani. Nekem is próbáltak melóban udvarolni. Rég észrevettem, hogy a srácnak bejövök, a pillantásából meg testbeszédből elég egyértelműen lejött. Mivel a HR osztályon voltam, gyakran előfordult, hogy papírokat kellett a dolgozókkal aláíratni az irodánkban. Egyik ilyen alkalommal feljött hozzánk, aláírta amit kellett,majd kedvesen megkérdezte, hogy telik a napom stb. Pár perc után udvariasan bedobta,lenne -e kedvem találkozni vele a hétvégén. Mivel volt pasim akkoriban, így nemet mondtam.

Egy kérdést megér, legfeljebb nemet mondom. Ettől még nem fogsz beégni, keresel majd mást. :)

2023. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Öcsém! 🤣🤣🤣🤣 Hányszor írod még ki ugyanazt a kérdést??? Keress már egy másik munkát és más csajt is. Annak nem kellesz, fogd fel már végre!
2023. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Tényleg nem unod még hónapok óta ugyanezt kérdezgetni???

2023. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúlra nem lövünk, a munkahelyi kavarás sokak szemében taszító. Nálam például szóba sem jöhet az ilyesmi hacsak nem a hatalmas, életben egyszer, villámcsapás, mennydörgés, nagybetűs szerelem. Te ilyet érzel? Gondolom nem. Na de a csaj az viszont biztos nem.
2023. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Keresd meg a tökeidet és viselkedj hozzájuk méltóan.
dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most abban mi a gáz, ha elmondod, hogy szimpatikus neked és szívesen megismernéd jobban mondjuk egy kávé mellett? Persze jobb, ha van egy kis ismeretség előtte, de ha nincs lehetőség kialakítani, akkor ez van.
jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

adj neki papír-alapon,borítékban egy bemutatkozólevelet, Sándor vagy, milyen zenét szeretsz,mivel töltöd a szabadidődet,melyik városban laksz,

régóta tetszik, hívd el kávézni

írj neki telószámot,imélcimet

jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás= úgy közelítesz hozzá, mint bárkihez, akit meg akarsz ismerni. Beszélgess vele mindenféléről, ami érdekel, ismerd meg, mi az érdeklődési köre, stb.

ADD ÖNMAGAD! Ez nagyon hálás tud lenni.

márc. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!