Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nekem kell szállítanom...

Miért nekem kell szállítanom a kollégákat ingyen?

Figyelt kérdés
Úgy szokás nálunk, hogy mondjuk továbbképzés, kirándulás, rendezvény van, akkor eleve számolják, kinek van autója és akkor megyünk 4 autóval. Mert van autód és akkor hadd üljenek már bele, persze benzint senki sem fizeti ki. Nekem ez fura, nemrég kerültem ide, egy éve sem vezetek, azt meg, hogy forgalmas helyen dumál mellettem 3 másik ember, erre menj, ne arra és ne ott parkolj meg ilyenek, hát nagyon zavar. Igen, nem is az anyagi része, hanem, hogy rendelkeznek velem, az autómmal, aminek köze nincs a melóhoz. Aztán utána meg majd hallom vissza biztos, hogy bénán vezetek.

2023. jún. 30. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert hagyod. Nem tudsz nemet mondani, határt húzni és kiállni magadért. Sajnos ez így marad, ha nem kezdesz el változtatni.
2023. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Én biztos mondanám, hogy a céges kocsit oda viszem ahova mondják, de a sajátomba nem ülnek be, föleg nem pofáznak bele merre megyek.

Benzinpénzt nem adnak? Az tuti, hogy a garázsból sem állnék ki.

2023. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Járj tömegközlekedéssel, azt térírik is rendesen, nem csak filléreket adnak utazási költségtérítés címszóval. Ráadásul ha nem ugyanabban a vármegyében dolgozol ahol élsz, rögtön országbérletet is kérhetsz, amivel oda mész ahova akarsz szinte ingyen. Kinek kell így autó?
2023. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nemet, allj ki magadert. Ha nem, akkor mast is megtehetnek, nem csak beulnek a kocsidba, hanem mas feladatot is mergkernek h vsinald meg…
2023. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez nem napi ingázás, hanem mittomén temetés van, ugorjunk el 50 km-re, na kinek van autója ki kit szállít. Én meg csak lestem, hogy az a magántulajdonom. De egyébként is inkább azzal van bajom, hogy nem szoktam ismeretlen helyen vezetni, nem is kell, írtam, hogy nemrég óta van jogsim. Az ugorjunk el ide-oda autóval az nekem nem megy, aztán kapom a beszólásokat, hogy bezzeg ha nekem lenne jogsim, akkor vinnék mindenkit, de nem mondhattam azt, hogy akkor csinálj jogsit, mert nemrég óta dolgozom itt. De lehet, nem sokáig. Basszus, köze nincs a munkának a vezetéshez, biciklivel járok 10 percre dolgozni. Most meg antiszociális lettem.
2023. jún. 30. 08:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, hát akkor mi sem egyszerűbb, ha nem is kocsival jársz dolgozni.

-Na akkor holnap lesz a temetés, mikor veszel fel minket, Jóska?

-Nem jövök autóval.

-Miért?

-Nem találtam ilyen pontot a munkaszerződésemben.

Jönni fog a szokásos, passzívagresszív mártírduma.

-Jaj, hogy te milyen vagy, hát hagynád, hogy buszozzunk ilyen melegben, blablabla

-Nekem nem kell hagynom, ti döntésetek, de nem felelősségem és nem kötelességem felnőtt emberek A-ból B-be történő eljutását biztosítani. Milyen eszközötök hiányzik, hogy ne tudjatok buszozni? Akartok erről beszélgetni?

Ez az asszertív határmeghúzás. Egy cseppet sem volt bunkó.

2023. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Akkor mond meg hog nem jössz többet auótval
2023. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig hagyod magad.

Mondj nemet és kész.

A kollégák nem barátok.


Engem nem érdekel hogy mit mondanak.

2023. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: bekamuzod, h elromlott kocsid és csak 2 hét múlva lesz kész, mert várnak valami alkatrészt.
2023. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

-Mondd meg,h elromlott a kocsid es a szervizben lesz egy darabig.


A munkaba menet pedig menj par utcaval arrab parkolj,h ne lassak,h kocsival jottel.

2023. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!