Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnökömet szereti kibeszé...

Ha a főnökömet szereti kibeszélni a főnöke, de mikor egyenesen megmondja neki az ember, hogy beszéljék meg egymás között a problémákat, de helyette együtt játszanak, az alkalmazottat, aki egyedül is dolgozik, lustának titulálják, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A főnökök a problémáikat nem beszélik meg egymás között, csak szabadidős tevékenységet folytatnak, majd az alkalmazottra meg azt mondják, hogy lusta, mikor egyedül is tartja a hátát mindenféle feladatra. Ha a vezetők másra vetítik ki a konfliktusaikat, akkor ezt hogyan lehet kezelni, mert a dolgozó főnöke is, a főnökét minősíti? Vezetői szinten nem lehet a dolgokról beszélni? Ilyenkor mit kell tenni, ha az alkalmazott lesz mindig a céltábla mások miatt?
2023. júl. 1. 14:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Mosd le magadrol a lusta jelzőt prezentálni kell tudni. Aki nagy hanggal csak annyit mond is hogy na ezt a tollat is én tettem arrébb mindent en sinálok azokat pl nem lustázzák le soha.


En neha többet beszelek a munkárol mint amennyit dolgoznék. Egesz nap egyeztetek a kollegákkal vezetokkel kozben effektiv munkavégzésem meg nulla sokszor. De en vagyok a lelkiismeretes preciz dolgozónak felcimkézve.


Erre akkor jottem rá mikor azokat akik belegebednek a munkába, de egy hangjuk sincs, nem tartják semmire. Nem a munka számit sok helyen hanem az, hogyan adod el magad.

2023. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!