Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt aki már megrekedt egy...

Volt aki már megrekedt egy állásban (2.0)?

Figyelt kérdés

Több éve egy munkahelyen dolgzom, ahol kipróbáltam magamat más-más területen is, de el szeretnék onnan végre menni. Viszont van egy eü.-problémám, ami miatt nem egyszerű a munkahely-karrierváltás. Ahova tudom, beadom a jelentkezésemet, minimális mértékben be is hívnak.

A kerület, ahol vagyok, nem igazán egy frekventált hely, a saját területemnek megfelelő állás ott nem feltétlen van.


Hogyan közelítsem meg a témát? Milyen állásportálokat keressek fel? Érdemes lenne elmennem egy munkakeresési tanácsadóhoz?


(Megj.: Ma már volt egy ilyen kérdés, azért különböztetem meg)



2023. júl. 1. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

En igen

Akárhova mentem interjura annyit ajánlottak 8 órában bejelentve amit az akkor munkahelyemen 6 óraban megkerestem csak félig bejelentve.

Egyszeruen soha nem érte volna meg váltanom.

Aztán még a 6 orából átvettek 8ba is, még magasabb fizu.

Megrekedtem nem haladtam semerre. Tanulni is akartam de arra meg nem volt időm energiám.

Amikor 6 év muova megszunt a cég igy már kényszer miatt váltottam csak.


Igy lett egy 8 órás melom ami ugyanannyit fizet mint az előző. De sokkal kötöttebb nem rugalmas, az előző home ofgice al is kombinálható volt, a mostani nem.

7:30-16 ig szigoruan bent kell ülni.

Gondoltam átmenetnek jó lesz mig nem találok másikat.

És még mindig nem találtam olyat ami többet fizetne.

Mintha lenne vmi láthatatlan plafon amit nem birok anyagilag átlépni pedig hónapról hónapra élek csak itt meg olyanokat olvasok hogy pehelybajszosak már milliókat keresnek/hó és most jöttek csak ki a suliból.

Megint megrekedtem:(

2023. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A kerület, ahol vagyok, nem igazán egy frekventált hely, a saját területemnek megfelelő állás ott nem feltétlen van."

. Ez egy eléggé furcsa kifogás. Csak a kerületen belül akarsz dolgozni?

2023. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2#: Az eü.-problémám végett az lenne a jó - a kerületen belüliség -, de mobil vagyok egy bizonyos km.-tartomány mentén, mert a helyzet is azt diktálja.
2023. júl. 1. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Igazából kimozdúlni ebböl a trutyiból egy átlag embernek csak külföldön lehet! Az valóban egy életminőségi ugrást jelent. Persze ha a megfelelő otszágot választod.
2023. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
Körübelűl 26 éve vagyok megrekedve. És fogadok hogy vannak még sokkan így. Nem úgy megy ám azért ahogy a fiatalok elképzelik hogy csak úgy odébb lehetne állni.
2023. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!