Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességem 9. hetében elmente...

Kleyo kérdése:

Terhességem 9. hetében elmentem magán UH-ra mert senki nem akart UH időpontot adni, hiába mondtam hogy magas volt az ösztrogénem, és a TSH-m is. Kiderült hogy 6. hétben megrekedt a fejlődés. Volt ilyen valakinek? Hogy kezelték?

Figyelt kérdés

Kaptam végre egy UH időpontot ellenőrzésre, jövőhét péntekre. Mire számíthatok?


Úgy érzem a magzat elkezdett felszívódni, csökkennek a terhes tüneteim. Úgy gondoltam, ha két ciklus rendben lezajlik, akkor megpróbálnánk megint. Kinek mit mondott az orvos ilyen esetben?



2020. ápr. 19. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szívódik fel, hanem ki kell jönnie onnan. Vsz ekkora korban már műszeres befejezéssel. Nagyon sajnálom, én pont ettől fèlek, holnap megyek UH-ra....
2020. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
A tünetek a 9. hét táján egy egészséges terhességnél is alábbhagyhatnak.
2020. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt missed abom a terhesség 9.hetében..

Volt uh ahol kiderült, nem dobog a szíve már.

Másnap ellenőrző uh ahol ismét azt látták,hogy nem dobog a szíve.

Utána kaptam tágítót, és pár órával később toltak a műtőbe.

Délután haza is mehettem.

3ciklust kellett megvárni,hogy újból próbálkozzunk.

Mi utána nem gondoltunk rá.

Ez volt 2017.ben, és 2019.ben született a második baba.

Testileg lehet 3hónap után,viszont én lelkileg nem éreztem magam készen rá.

Ígyis féltem a terhesség alatt,főleg az elején,hogy ne ismétlődjön meg.

A mostani baba is úgy indult,hogy missed ab de szerencsére csak később fogant.

2020. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

6+3nál minden rendben volt, majd 9. héten már nem volt élő embrió ráadásul ketten lettek volna :( Pár nappal az első uh után vége is lett...utólag borzalmas volt a tudat. Műszeres befejezés volt. Mikor indultunk kórházba már elkezdtem vérezgetni. 3 hónap után lehetett próbálkozni. Magas tsh és IR ezután derült ki. Másfél év múlva lettem ismét terhes és végre anya. Engem a doki egyből küldött műtétre. Hétfőn volt uh kedden már befeküdtem éjjelre kaptam laminária tágítót, szerdán megműtöttek, aznap már mehettem is haza.


Gyors testi lelki felépülést, és kezeltesd pajzsmirigyed!

2020. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Műszeres befejezés lesz valószínűleg. Az egy rövid, altatasos műtét. Reggel bemész, délután mehetsz haza. Fizikai értelemben semmiség, lelkileg meg nyilván szar :( nekem is így végződött az első, ráadásul két babám lett volna. De utána született két egészséges gyerekem, úgyhogy nincs minden veszve, fel a fejjel :)
2020. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt látták a kilencedik hétben hogy hatodik hétnek felel meg a méret, és a petezsakban nem láttak semmit. Ezért is gondolom hogy talán felszivodhat. Ebben reménykedem bármilyen furcsa is, talán kíméletesebb lenne ha természetesen menne. :(
2020. ápr. 19. 12:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha természetesen megy, az azt jelenti, hogy vérzés és görcsök kíséretében elvetélsz. Nincs felszívódás.

Ha bent marad, el is fertőződhet.

2020. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért felteteleztem, mert volt akinek ugyanígy volt, majd pedig a második UH-nàl nem láttak már semmit. Félek a műtéttől, rengeteg műhiba van. :(
2020. ápr. 19. 19:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is rettegtem tőle,és itthon várt a fiam.

Szerencsére nem volt semmi probléma.

A műtét előtt volt egy sima vetélésem.

Akkor 6hetes voltam,petezsák volt.Aztán vérezni kezdtem,elmentem mosdóba és kiesett belőlem,láttam a wcben.

Bocs a részletekért.

Utána kitisztultam teljesen,ellenőrző uh volt.

2020. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megvolt a második uh. Még mindig nem állapítottak meg életképes terhességet. Viszont hat hétről hétre nőt a petezsák mérete. Érdekes... Viszont nekem várnom kell három hetet amíg természetesen végbemegy. Ha nem, akkor vagy gyógyszer, vagy műtét. Folyamatosan barnás folyásaim vannak időközönként. Nem várom, de remélem természetesen menni fog...
2020. ápr. 25. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!