Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az embereket miért nézik...

Az embereket miért nézik hülyének és miért néznek ki belőlük kevesebbet, mint amennyire képes, hiszen bárkiből lehet főnök, nem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2023. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem néznek hülyének. Ha téged annak néznek, annak valami oka van.
2023. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van, akit hülyének néznek és van, akit nem. A haza munkahelyek nagy részén nem okos, önálló emberekre van szükség, hanem biorobotokra, akik óccsóér' megcsinálják, amit kell nekik, pontosan úgy, ahogy le van írva, ezerszer ugyanúgy, hiba nélkül, k***a gyorsan. Ha több lenne itthon a K+F és kevesebb az összeszerelőüzem, ez is másképp lenne, de sajnos így van.

Ezekben a munkakörökben természetes, hogy egyeseket hülyének néznek. Lehet, hogy a dolgozó jobb megoldásokat tudna kitalálni, tudná optimalizálni a munkáját, de erre nincs igény. Ott a kész technológia, amit a nyugat-európai gazda telepített, nem kell feltalálni a spanyolviaszt, csak termelni kell, lehetőleg minél hatékonyabban.

2023. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor kinézet alapján ítélnek meg hogyha nagydumas hatalmas egoval egyből arra gondolnak hogy eszes is. Oké eladni el tudja magát, de ezzel az erővel te is.
2023. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében igen, bárkiből lehet főnök, max. nem lesz jó benne, így a bolondját járatják vele.

Egyfajta érettség szükséges a főnökséghez.

2023. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Főnök nem lehet bárkiből. Ez embertípus kérdése. Van aki jól tud irányítani, de van aki inkább beosztott típus. Ezzel semmi baj nincs, ezért működik ez a "rendszer".


Egy jó vezető viszont NEM NÉZI LE, nem kezeli hülye biorobotként a dolgozóit.


Sajnos viszont tény, hogy az ország tele van képzetlen, ROSSZ főnökökkel.

2023. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Főnök igen.


De VEZETŐ nem.

2023. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nincs olyan, hogy beosztott típus, max úgy szocializálták,

Bárkiből lehet bármi, ha olyan helyre kerül, hogy kiemelik a szuperképességeit.

2023. júl. 2. 11:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a munkakörömet néztèk le.

Jött egy uj csopvez aki mindig más melokat bízott rám mint ami a feladatom de a szerzodesemben is az van hogy koteles vagyok más feladatokat is ellatni ha felsobb utasitás van rá. Ebbol sok baj volt hogy en miert nem akarom betartani az utasitásait még az igazgato is rámszolt hogy köteles vagyok a csopveznek engedelmeskedni.


Mióta határidő csúszások miatt mert nem tudtam vele foglalkozni, a felettunk állo szervezet jol beolvasott neki hogy nincs kész ez nincs kész az meg amaz se, azonnal csináljuk, azóta békén hagy dolgozni és még segit támogat is a saját munkakörömben!

Fentről kellett neki a pofon hogy elismerje azt hogy nem egy kis senki takarito vagyok a cégnél vagy ilyesmi aki ugy ugrál neki ahogy ő akarja.


De hajlamosak engem is lenézni a tudásom is meg a munkavegzésem is sokan. Talán a szende szolid nyuszi habitusom miatt.

2023. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük akkor mindenkiből lehet főnök. Az emberek nagy részéből rossz főnök és a kis részéből meg jó főnök lenne. Az egybites, debil hülyegyerekből szerinted milyen főnök lenne mondjuk egy multi élén?
2023. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!