Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tűzvédelmi karbantartóként...

Közi Bertalan kérdése:

Tűzvédelmi karbantartóként dolgozom és egyre többször találkozom azzal, hogy "firegeznek" a kollégák. Ez mit jelent? Megőrülök, de nem akarom tőlük direktben megkérdezni, mert úgy tűnik, mintha már tudnom kellene.

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 10:09
 1/9 krwkco ***** válasza:
100%
FIREG - Tűzvédelmi nyilvántartás papírmentesen
2023. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Tájszólásban beszélnek és az é betűt i-nek ejtik ki. Amikor azt mondják hogy: "Mossad fel a padlót te fireg" akkor valójában a féregre gondolnak szlengben, mint A Féreg című filmben Dennis Rodmanra a főszereplőre.
2023. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Mi a cégben a tűzvédelmi nyilvántartások kezelésére használjuk.

Eleinte nehézkesnek tűnt, de hamar megszoktuk.

Azóta a partnereknél elektronikusan vezetett naplót szolgáltatunk és a karbantartó srácok szokták mondani, hogy firegeznek:)

2023. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy tűzvédelmi karbantartóként nem hallottál még róla. Üsd be, hogy fireg.hu. Karbantartüknak szóló részt bemásolom ide: Neked is azzal telnek el hosszú óráid, napjaid, hogy a jól elvégzett tűzvédelmi karbantartások után dokumentáld a munkád?


A szállítólevelek, naplók, számlázás... teljesen az őrületbe kergetnek? Vagy csak egyszerűen halogatod?


Több mint 40 karbantartó céget vontunk be a fiREG kialakításába és fejlesztjük folyamatosan úgy, hogy tökéletesen kiszolgálja a tűzvédelmi karbantartók és az adminisztratív munkatársak igényeit.


Egyszerűbbé, gyorsabbá, hatékonyabbá, papírmentessé tettük a folyamatokat. Az OTSz 5.2, valamint a kapcsolódó TvMI 4.4.5 pontjai pedig lehetővé teszik, hogy valóban papírmentesen dokumentálhass.


A tűzoltó készülékek, tűzi vízforrások, tűzgátló nyílászárók, hő- és füstelvezető rendszerek, biztonsági világítások, menekülési irányfények, beépített tűzjelző berendezések, beépített oltóberendezések karbantartásának dokumentálását követően további modulokat is folyamatosan fejlesztünk, digitalizálunk, automatizálunk.


El tudod képzelni, hogy gombnyomásra készül el az üzemeltetési napló, szállítólevél, munkalap... anélkül, hogy ezeket külön rögzítenéd? Egyszerűen elvégzed a munkád egy okostelefonnal, a dokumentáció pedig egy gombnyomás!


Ez a fiREG és ez az, ami forradalmat hozott a tűzvédelmi karbantartók számára.

2023. júl. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kioktatást!

Képzeld el, hogy van jobb dolgom is, mint másokat leckéztetni.

Azért kösz, sokat tudtam meg,csak kár az arrogánciádért!

2023. júl. 8. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ki oktatott ki? Ha én, akkor melyik mondattal?
2023. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs,félreértettem. :(
2023. júl. 9. 19:45
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget!

Felvettem a kapcsolatot a készítőkkel is és azóta már használjuk a cégben mi is.

2023. aug. 2. 09:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt gonsoljak rolad a kollegaid, hogy fireg (féreg) vagy!
2023. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!