Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Festő vállalkozás mennyire...

Festő vállalkozás mennyire ajánlott ha sosem tanultam festést, de itthon már többször festettem és tetszett és (pláne, hogy saját célra készült) a maximalizmusra is törekedtem? Mennyire lehet később előrelépni?

Figyelt kérdés

A minél szebb munkát az ügyfeleknél is hoznám, de nemtudom, hogy mennyire bonyolult lenne nulla képesítéssel. Ugyanis itthon ez csak egy a sok eshetőség közül. Egy idegen helyen lehet olyan feladat is, amivel nem tudok mit kezdeni. Vagy sok bonyolultság nem lehet benne?

Illetve persze előtte meg lehet beszélni, nézni, hogy vállalom-e. Aztán később ahogy fejlődök, egyre jobb lehetnék.

Neten ezeket be lehet tanulni? Mert nekem tényleg megtetszett ez a 4-5 festés alkalmával. Van egy nem büfészakos diplomám is, tehát azért annyira hülye nem vagyok. A diplomámmal is tudnék munkát találni, de vonz az, ha saját uram vagyok :D


A másik, hogy ha valaki jól csinálja, mennyire tud előrébb lépni, tehát, hogy mondjuk először a szomszéd józsitól kap megbízást festére, de idővel meg már akár igényesebb helyeken, merthogy híre ment, hogy jó munkát végez. Ez mennyire jellemző? Vagy aki jól csinálja az sem igazán tud előrébb lépni, mert a nagy festőcégek már mindenre ráteszik a kezüket, ami jövedelmezőbb?



2020. jún. 4. 04:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
végzettség köteles
2020. jún. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az első írja.
2020. jún. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Miért lenne az ?

Csinálhatja, ev esetén 1-1 napra fel kell vennie egy festőt papíron, bt esetén már nem kell az se.

2020. jún. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Evben nem elég ha 1-1 napra fel van véve alkalmazott. De igen btben pl a kutyát nem érdekli.
2020. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
74%

"btben pl a kutyát nem érdekli."


Társas vállalkozásban is kell szakképzett alkalmazott!

2020. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

10 éve működött az ajánlás útján való megélhetés.. Ma már akkora a reklámzaj, hogy ez nem működik.. Főleg olyan szakmákban nem, ahol 500m-ként találni egyet.


ha te lennél az egyetlen festő a 10km-es környezetedben, akkor talán.



+ te nem vagy festő. Csak ügyes kezű ember, aki tud festeni. Én is tudok hegeszteni, de nem nevezném magam hegesztőnek.. mert tudom, hogy tudásban fényévnyi különbség van kettőnk között.


Annyira festeni akarsz, akkor tanuld meg a szakmát és szerezz egy végzettséget.

2020. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Társas vállalkozásban is kell(ene) szakképzett alkalmazott igen. De amíg az egyéni vállalkozás alapításkori ellenőrzésekor kérik a végzettséget, úgy a társas vállalkozásokat nem ellenőrzik ilyen téren (sajnos). Ezért nekem is nem egy meg nem két ügyfelem van, akik inkább katás bt-t alapítottak ezért.
2020. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Képesítés nélkül nem kapsz engedélyt.
2021. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A festés nem engedélyköteles tevékenység.
2021. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!