Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire lehet számítani, ha...

Mire lehet számítani, ha miattam eltűnt valaki csomagja?

Figyelt kérdés

Egy irodaház postázójában dolgozom és érkezett az egyik dolgozó nevére egy csomag, ő kicsit magasabb poziban van. Úgy volt, hogy jön érte, de nem jött, én meg nem emlékszem, hova tettem. Már mindenhol megnéztem és nincs sehol.


Mi fog történni? Kifizettetik velem vagy ki is rúgnak? Azt nem tudom, hogy magán vagy céges csomag volt-e, ha magán, azt is kötelességem kifizetni?


2023. júl. 11. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem jött érte, lehet ezután sem fog. De amúgy hogy lehet elfelejteni, hogy hova raktad? Annak van egy standard módja és helye, hogy hova rakod az átvételre váró csonagokat, nem? Ez nekem kissé úgy hangzik, mintha egy pénztáros azt mondaná, hogy nem emlékszik, hova rakta a pénzt, amit egy vevő fizetett.🙂
2023. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ez a "nem emlékszem, hova tettem" elég rosszul hangzik, főleg, mert ezek szerint nem egy egyszerű recepciós vagy, aki szívességből átveszi más csomagját, hanem ez lenne a dolgod.

Ettől függetlenül nekem nem teljesen tiszta a helyzet, hogy biztosan válaszolni lehessen.

2023. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csonagokat=csomagokat
2023. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van helye igen, csak nem a helyén volt, hanem a munkatársam letette valahova és mondta, ha nem jön érte zárásig, tegyem a helyére. És nem emlékszem a mozdulatra, ahogy megfogom és leteszem akárhova, nemhogy a helyére.


Ma jönni fog érte ez biztos.

2023. júl. 11. 07:52
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Olyan kicsi csomag, hogy el tud veszni?


Egyébként valószínűleg ki kell fizetned, ha te keverted el.. keresd inkább meg. Gondolom nem jártál tegnap össze mindent a cég telephelyén.

2023. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kitana. ***** válasza:
47%
Kamera nincs? Mert lehet te keverted el, de az is lehet, hogy valaki más elvitte.
2023. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, akkor miért nem hagytad ott zárásig, ahova a munkatársad letette, és záráskor miért nem tetted a helyére? Alapvetően erre kért.

Ha pedig arról van szó, hogy eltűnt onnan, ahova a munkatársad lerakta, akkor valószínűséggel eltulajdonította valaki, amikor nem láttad.

2023. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Semmi nem lesz.

6 millió forintnak megfelelő cuccom tűnt el bűncselekmény következtében. Egész életem munkája kb, és nincs belőle semmi.

Egy pár tízezer miatt nem fog veled pláne csinálni a rendőrség semmit. Maximum megdorgálnak. Kirúgásra sem látok esélyt.

2023. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8: Az utolsó mondatodban ne legyél biztos! Az a munkahelye döntése, hogy megdorgálja-e ezért, és ha igen, milyen formában.
2023. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valaki odaadta neki, amíg te mondjuk ebédeltél vagy mosdóban voltál? Ilyen szokott lenni. Kamerafelvételeket nem tudjátok visszanézni? Illetve még egyszer szisztematikusan nézd végig az egész helyiséget, lehet, hogy valaki arrébb rakta, mert útban volt. Ha nem lesz meg, legjobb tisztázni, hogy mi volt benne, illetve, hogy keresitek, de nincs meg. A másik, ha nem lesz meg, és gyanítható, hogy valaki elvitte, akkor érdemes rendőrségi feljelentést tenni, ugyanis esélyes, hogy akkor a biztosító fizet. Ha nagy értékű volt a csomag, akkor valószínűleg biztosítva volt. Illetve a cégnek is kell, hogy legyen felelősségbiztosítása.
2023. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!