Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a Lidl és az Aldi...

Szerintetek a Lidl és az Aldi jó munkahelynek számítanak?

Figyelt kérdés

Igazából mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Ez a két cég jónak számít kereskedelmen belül? Jónak számít úgy általában? Szerintetek jól fizetnek? Megérné ott dolgozni? Van előrelépési lehetőség? Korrekt a vezetőség?


Köszi a válaszokat.



2022. szept. 20. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Pénztárosnak, árufeltöltőnek, raktárosnak?

Arra készülj, hogy ki fognak herélni! 🤔

2022. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Annyit tudok, hogy ezeken a helyeken nem csak kasszás az ember, hanem mellette rakodó, raktáros és takarító is egy személyben. Mondjuk nem monoton...
2022. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nos nálunk ezen a két helyen általában a férfiak az árut töltik, a nők pedig kasszáznak. Persze előfordul, hogy ferfiak is kasszáznak, de nem az a megszokott. Nincs problémám a kasszázással, szívesen csinálom, de azért nem olyan rossz 300 nettóért árút tölteni 8 órában, nem?
2022. szept. 20. 22:14
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem, hogy nagyon durva teljesítménykényszer van náluk, a kasszánál is azért dobálják úgy az árut, mert mérik őket.
2022. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen. Erről már én is hallottam. Tudom, hogy elég sok dolgot követelnek meg és azt is, hogy gyorsan és precízen kell végezniük a munkát. Bár nálunk (Debrecen) annyira nem szoktak kapkodni az árútöltögetéssel. A kasszánál viszont baromi gyorsak. Bár gondolom ez a gyorsaság fejleszthető. Nem mindenki születik úgy, hogy dobálja a káposztákat meg a mustárt.
2022. szept. 20. 22:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelkedő a fizetés, cserében nagy a hajtás. Te tudod, hogy megéri-e illetve mit bírsz.
2022. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Dolgoztam Lidl-ben.

Jó nagy szopás az egész. Folyamatosan "méricskélnek" teljesítmény szerint. Tipikus külföldi nagy céged kiszervezett rabszolga munkája. De legalább jól fizetnek.

Kérdés kinek éri meg? Én inkább ott hagytam, kevesebbet keresek de nem hullaként megyek haza.

Mindennek megvan az árnyoldala.

2022. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk a férfiak ugyanúgy kasszáznak a lidliben.
2022. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Nagy a hajtás, ott aztán nap végére hulla leszel, nem hiába cserélődnek az emberek.
2022. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a 300 nettó az túlórával van meg? Vagy hány órát kell azért dolgozni egy hónapban?
2022. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!