Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amit senkivel nem lehet...

Amit senkivel nem lehet megbeszélni, azt hogy dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Pl munkahelyi apróbb sérelmek, amikor valaki értené is, tudna mondani vmi értelmeset rá, de nincs ilyen rokom bnöm barátom sem.

Magamba kell folytani.

Vagy ha nem munkahely,akkor bármi olyan más amiben teljesen magadra vagy hagyva.

Tisztára stockholm szindrómám van hogy pont az ellenségemhez fordulok ilyenekkel



#amikor senki nincs
2023. júl. 11. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Írd le naplóba.
2023. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De jo lenne másik nezöpont,tanács vagy megértés, reagálás.

Nincsenek vmi mesterséges aintelligens appok ilyenekre?

2023. júl. 11. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Családi dolog, amit teljes egészében nem mondhatok el senkinek, mert nem akarom tönkretenni az egész családomat.

Egy részét elmondtam az anyámnak, de vannak dolgok, amiket nem; így is eléggé kiborult, van épp elég baja enélkül is.

Én belebetegedtem. Nem kicsit. Aztán az illetőnek elmondtam, hogy miatta lettem és vagyok ilyen beteg. Meg azt is, hogy a következő hasonló húzásánál nem hallgatok tovább, megszakítom vele véglegesen a kapcsolatot és nem fogok róla hazudni a családomnak, hogy miért.

2023. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pszichológusnak például
jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!