Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A vendéglátósok, kereskedelmi...

A vendéglátósok, kereskedelmi dolgozók miért azokkal bunkók, akik kedvesek, normálisak, és miért azokkal kedvesek, akik parasztok?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyet tapasztaltam már, persze nem mindig ez a helyzet, de egyáltalán nem logikus...
2023. júl. 12. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem így van. Általában olyanok az emberek, amilyenek velük. Én normális, kedves vagyok, velem is azok. Sőt, a vendéglátósok, kereskedelmi dolgozók nagy része még azokkal is kedves, aki bunkó.
2023. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akik parasztok, azokkal szerintem nem kedvesek, hanem félnek, hogy ha ők is bunkóznak velük, esetleg bepanaszolják őket.
2023. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam boltban.Aki valóban kedves volt, azzal én is segítőkészebb voltam. Aki bunkó, lenéző, az hasonló hozzáállást kap. Neked lehet, hogy kedvességnek tűnik, valójában csak visszafogom magam, hogy ne tapossam bele a padlóba.
2023. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Velem az volt, hogy tök normálisan segítséget kértem a boltban az önkiszolgáló kasszánál, és full bunkó volt velem az eladó. Ez felcseszett és akkor én is már úgy szóltam vissza neki. Akkor meg hirtelen kedves és segítőkész lett.
2023. júl. 12. 09:56
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
talán át kéne értékelned, hogyan is viselkedsz amikor "kedves" vagy?
2023. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy észrevette magát. Nem biztos, hogy tudatában vannak, hogy "bunkó" úgy értem, lehet hogy nem szándékosan ilyen, de azért ott állni órákig és bámulni a pénztárakat, eléggé kinyírja az embert testileg, lelkileg.

Tudom, tudom, miért nem ment IT szakembernek...

🤣😡

2023. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem. Én mindig normális vagyok, egyszer hoztak ki a sodromból. Szimplán csak szarul érzik magukat a munkahelyen. Van, aki ezt tudja kezelni és van, aki nem.


Engem meg szimplán idegesít, hogy fordítva működik néha a dolog, de írták, hogy csak visszafogják magukat, esetleg félnek.


Arról nem is beszélve, hogy nagy részük köszönni sem tud, én köszönök, ha van kedve visszaköszön.

2023. júl. 12. 10:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Oh én sem IT-s vagyok :D Nem is kell annak lenni, csak szerintem ha valaki már nem bírja, váltson munkahelyet, én Budapesten élek és itt találkozom eladókkal, pincérekkel, itt meg aztán simán van olyan munkalehetőség, ahol nem kell emberekkel foglalkozni.
2023. júl. 12. 10:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem kell emberekkel foglalkozni, ott meg a főnök vagy a kollégák okozzák az idegrohamot.
2023. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehet rossz napja, néha én is úgy felhúzom magam, hogy kiraknak negyed órára lenyugodni.

Ott helyben engem is felcsesz ha bunkó a másik de nem rágódom rajta, valószínűleg nem ellenem szólt csak rossz napja van az illetőnek.

2023. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!