Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 hétig miért akarnak egyszerű...

2 hétig miért akarnak egyszerűsítettként bejelenteni ?

Figyelt kérdés

Elmentem interjúra egy céghez

Tök normálisak,mindent korrektül elmondtak

Egy valami viszont nekem nem kerek,pasi közli,hogy 2 hétig egyszerűsített foglalkoztatás során leszek bejelentve,mert nézzem meg a munkát,milyen tetszik nem tetszik aztán 2 hét után ha még mindig oké akkor áttesznek normál állományban

Magyarázat valami olyasmi volt,hogy nekik egyszerűbb ez a módszer,mert nem kell annyit papírmunkázni, volt olyan illető aki pár nap után ahogy jött már ment is él és úgy tapasztalták,hogy inkább teljen el 2 hét és utána lehet dönteni


Nekem ez fura,más is tapasztalt hasonlót



2023. júl. 12. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarázat valami olyasmi volt,hogy nekik egyszerűbb ez a módszer,mert nem kell annyit papírmunkázni,"


Ez a lényeg.


Amúgy kerüld el az ilyen ócska céget.

2023. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Kell nekik 2 hétre valaki, és utána el fognak küldeni, kitalált habi indokokkal.
2023. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbaidő alatt bárki ugyan úgy elküldhető
2023. júl. 13. 05:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, hogy úgy felejthessék.
2023. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!