Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diák munkák vannak...

Milyen diák munkák vannak Debrecenben?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Jokernél vagyok Aquaba medenceőr de nagyon putri hely.Pusztulat sokan vagyunk és már harmadjára csináljak újra a kedves főnökök a beosztást úgy,hogy a 2 éve ott dolgozó seggnyaldosóknak adják a millió műszakot az újoncoknak meg alig adnak valamit,pedig nekem kellenne a pénz,albérltet tartok fent.

Olyasmi munkákra gondolok mint árufeltöltő,fagyiárus stb.

Meló diáknál lehet futok egy kört,hogy megtudjam milyen munkáik vannak de már a Jokerben is azt mondták,hogy mindenhol tele vannak.Ha van jó tippetek,ne tartsátok magatokban.



2023. júl. 13. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hotelek?
2023. júl. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

"...és már harmadjára csináljak újra a kedves főnökök a beosztást úgy,hogy a 2 éve ott dolgozó seggnyaldosóknak adják a millió műszakot az újoncoknak meg alig adnak valamit" - Hát, én is ilyen főnök vagyok: azokat hozom helyzetbe, akik már bizonyítottak az évek alatt. Aki új, az is megkapja a lehetőséget, de ha csak követelőzni tud, akkor parkolópályára teszem.

Putri hely? És mégis itt vergődsz, hogy nem osztanak be gyakrabban?

Nálam felejtős vagy.

2023. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Van valami melód tesóm három kilóért?
2023. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem értelmesebb ha elmész ételfutárnak, minthogy a lehúzós diákmunkaközvetítőkkel kínlódj. Egyébként más értelmes melóra Debrecenben ne számíts, diákként meg főleg ne.
2023. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!