Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Debrecenben van itt DEKLGYG...

Debrecenben van itt DEKLGYG tanuló? Nálatok is fordult elő már ilyen? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A DEKLGYG tanulók,végzősök vagyunk egy érett 18-19 éves diákok lennék vagy mégsem,problémám,hogy az egyik lány osztálytársam utál nem bírnak engem ezért sokszor bántanak kiközösítenek,a napokban derült ki,hogy ez a gyűlölet írántam odáig fajúlt,hogy az osztálytársam beletörölte a törölközömbe a sz@ros seggét amivel én meg az arcomat

Próbáltam beszélni vele,mit szeretne tőlem,miért csinálja ezt,de semmi.

Már a bosszún agyalok,hogy nem kellene hagyni magam és minden rossz sérelmet amit nekem okozott ugyan úgy vissza adjam.



2018. márc. 13. 06:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Koleszosok vagyunk volt olyan is,hogy miközben aludtam belevágtak a hajamba
2018. márc. 13. 06:17
 2/3 anonim ***** válasza:
A kolesznak vannak szabályai. Érett, felnőtt emberek ilyenkor a kolesz igazgatójához (vagy hasonlóhoz) fordulnak. Ez már megtörtént? Ha igen, ő mit reagált?
2018. márc. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én beszéltem már a koleszigazgatóval az osztályfönökömmel de rám se hederítenek a hajamra is azt a kifogást találták ki hogy beszorult az ágy sarkába és úgy téptem ki
2018. márc. 13. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!