Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az elsősegély oktatást kötelez...

Az elsősegély oktatást kötelezhetik?

Figyelt kérdés
Defibrillátor használat meg ilyesmik. A munkahely által küldött köremailben csak a nap, időpont, helyszín van megadva. Viszont én nem akarok menni, mi fog történni, ha nem megyek el. Másrészt semmiféle papírt nem írtunk alá ezzel kapcsolatban, úgy tudom, ezt nem kötelezhetik. Ráadásul szabadnapom van arra a napra.

2023. júl. 16. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De, kötelezhetik. Nálunk is kötelező.
2023. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Munkaviszonyban néhány kivételes esetet leszámítva nincs hozzájárulás, azt csinálod amit mondanak. Munkaszerződés az ilyen eseteket simán védi, azt meg aláírtad és kötelezettséget vállaltál.
2023. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor beteg leszek 😃
2023. júl. 16. 10:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem úszol meg semmit. Ott lesz az oktatási nyilvántartásban hogy nem vettél részt rajta, amit majd pótolnod kell. Kicsi az esélye annak, hogy pont egyedül te maradsz majd le róla, úgyhogy a következő vagy pót alkalmon úgyis meg kell jelenned. Nem tudom mire jó ez a kekeckedés, de magad alatt vágod a fát vele.
2023. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha aznap szabin vagy, kérheted, hogy írjanak be másik időpontra, de olyan, hogy "nincs kedvem", nincs, rövid időn belül el kell végezni.
2023. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bajod az oktatással?

Nem fog fájni elhiheted.

Amúgy mindenképpen meg kell csinálnod ha most kihagyod akkor kapsz majd másik időpontot, ha sokszor ellógod majd kirúgnak.

2023. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert nincs kedvem szabadnapomon ott bohóckodni 6 órán keresztül, plusz még oda utazni. De ha van kedvetek, menjetek el helyettem. 😃
2023. júl. 16. 10:43
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, nw foglalkozz a sok munkamániás idiótával. Természetesen ha nem munkaidőben van, ne menj el. Intézz táppénzt, szabit vagy valamit. Minden oktatást, alkalmassági vizsgálatot stb kötelező megoldaniuk munkaidőben. 🙂
2023. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Ez egyébként korrupció, vmelyik haver cége tartja az oktatást
2023. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindegy, holnap beszélek a főnökkel, mert hát egyetlen szóval nincs emailben említve, hogy kötelező lenne.
2023. júl. 16. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!