Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem miért kell ilyen bunkóna...

Velem miért kell ilyen bunkónak lennie?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve dolgozom itt ez egy bolt. Vannak kedvencek van akit kevésbé szeretnek. Nagyon fiatal vagyok hozzájuk képest. Úgy tapasztalom hogy nem vesznek komolyan a korom miatt legfőképp. Ha én szólok valamivel kapcsolatban az baj ha más szól az nem baj. Az is baj ha beszélgetek ha más beszélget nem baj. Szóval nekem mindenért szólnak néha elég bunkó flegma stílusban. Később váltanak le a kasszába mint kéne nem sietik el egy másik kollégámat időben letudják érdekes módon . Nem tudom mi bajuk van a feletteseimnek semmit nem csinálok rosszabbul mint más,mégis engem kell szekálni . Hiába próbálok nem lehet megfelelni nekik hiába vagyok ügyes csinálok a dolgom azt veszik észre egyből ami rossz. Pedig próbálok velük kommunikálni is amennyire tudok oda tenni magam ha feladatot kapok . Nagyon rosszul tud esni mikor nekem esnek valamivel. Vagy érzem a megkülönböztetést hogy amit másnak lehet nekem nem.
2023. júl. 18. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is átestem ezen. Hagyd ott azt a munka helyet. Nehéz volt de énis ott hagytam. Nem vettek komolyan nem is beszélgettek velem csak akkor ha nekik kellet valami. Álandoan rám szoltak minden szarságért. De ha más csinálta azt a szarságot az nem volt baj neki nem lett szólva. Én úgy csináltam hogy kerestem másik munkát de addig amíg nem találtam addig nem hagytam ott őket hálistennek hamar találtam másik munkát és azonnal felmondtam.


Bunkok voltak nem vettek figyelembe még nem is végeztem az eggyik feladattal de már küldtek a mádikhoz ha az elözövel nem végeztem akkor vergödtek hogy már meg kellet volna csinálni én meg mondtam hát de azt mondtad haggyam és csináljam ezt ő meg jah azt hittem már megcsináltad mikor tudta hogy nem csináltam meg. Akkor töröljem le az ablakokat letöröltem 3szor is csoport vezető azt mondta nagyon szép lett a másik csoport vezető meg azt kérdezte az ablakok már levannak törölve mondtam igen már rég készen vagyok elre beszol jó akkor csináld meg létszives mert nem lettek letörölve pffff álandóan kötekedtek semmi nem volt jó ha eggyiknek jóvolt a másik újbol meg csináltatta velem.

2023. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Majd jön egy új kolléga, és onnantól ő lesz a fekete bárány.
2023. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!