Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez esetben milyen nyelven...

Ez esetben milyen nyelven adjam le az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés
Olyan országban, ahol nem az angol a hivatalos nyelv, de az álláshirdetés teljes egészében angolul van meghirdetve.

2023. júl. 26. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Minden esetben angolul add le az életrajzodat (nagyon extrém eseteket leszámítva)

Nekem csak angol életrajzom van és magyar állásokra is azt adom le. Ahol kérnek magyart, oda nem is jelentkezem.

2023. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Az álláshirdetésben csak kikötötték, hogy mi a munka nyelve.Én angolul mindenképp írnék egyet, meg ha beszéled az ország hivatalos nyelvét, akkor úgy is.
2023. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 voks az angolra. Hajrá!
2023. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz az ő nyelvükön, akkor azon is, egyébként pedig egyértelmű, hogy angolul, ha egyszer a hirdetés szövege is angol meg a munkanyelv is az. Miért, akkor milyen nyelven lehetne még???
2023. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A munkanyelvről nem írtak egy szót se, de a jelentkezés előtt lehet rákérdezek, hogy mégis mik az elvárásaik. Köszi mindenkinek!
2023. júl. 26. 14:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Angolul. Itthon sem az angol a hivatalos nyelv, de mégis a legtöbb irodai álláshirdetés angolul van.


Én fejlesztőként mindig mindenhova angol önéletrajzot adok le.

2023. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Vajon úgy is jelentkezzek próba szerencse alapon, ha csak angolul beszélek? Követelménynek nincs oda írva másik nyelv ismerete csak az angol.
2023. júl. 26. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7# Persze. Én most kezdtem el az interjú folyamatot egy olyan német cégnél, ahol a munka nyelve az angol. Ha felvesznek a főnököm egy német férfi lenne.
2023. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze, mindenképp jelentkezz. Mindig azt mondom, hogy saját magunktól ne vegyük el az esélyt 😎 max nem hívnak be interjúra, de te legalább megpróbáltad.
2023. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2023. júl. 26. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!