Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki már dolgozott a mekinél...

Aki már dolgozott a mekinél az tudja esetleg hogy online hol tudom jelezni ha egy munkanap nem jó nekem??

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Hivd fel az ügyintèzőt. Azèrt na. Ennyire ne legyünk már szemèlytelenek!


Amúgy sokmindenkit azzal motiválok mikor elmesèlem hogy fiatal koromban nem vettek fel a mc donald's-ba salátát mosogatni.


Persze ez így viccesnek tűnik magamnak is visszagondolva ,sőt mikor öltönybe szállok ki valamelyik újabb mercimből ès meglátom a logót szoktam erre gondolni. "Merci... hmm ,,ugyan már nem arra vagyok büszke az csak viszi a pènzem. Az 1000 Tonnás híddarus autómra ami -980 millió Ft èrtèkű Eurót kèpvisel ,Nos arra vagyok büszke!


Mosogatni...

"Ezekszerint arra nem voltam alkalmas!

1-1 Mc donald"s...

2023. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Enmekim felületen tudod jelezni a beosztás fül alatt. De csak addig, amíg el nem készült az arra a hétre vonatkozó beosztásod. Ha már kész, hívd az éttermet, vagy bent keress meg vele egy műszakvezetőt. Lehetőleg ne 2 nappal előtte.
2023. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!