Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig bírnátok olyan munkahel...

Meddig bírnátok olyan munkahelyen dolgozni, amit kimondottan nem szerettek? Szoktatok néhány hónapot 'adni' egy munkának, ha esetleg jól fizet, de a végén már rosszul vagytok a következő munkanaptól?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hely, ahol az első hét után láttam, hogy nem fog bejönni. De azért adtam még egy kis időt magamnak, hátha csak véletlen, hogy rossz volt az első benyomás. Hétről hétre bebizonyosodott, hogy nem véletlen. Próbaidő vége előtt egy héttel lett új munkám, azonnal léptem is.

Nem kell addig várni és reménykedni, hogy megszereted, míg teljesen felőrlődsz. Saját magunkkal ne szúrjunk ki.

2023. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Diákként kb. csak ilyen helyeken tudtam dolgozni, nem volt sok lehetőségem az órarendem miatt, szóval megszoktam. Főállásban már csak olyan helyeken voltam, amit szeretek. Ha szar lenne, keresnék mást és pattannék amint lehet.
2023. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg évek óta (10 éve) egy nagyon rossz munkahelyen vagyok, így "bírom". Nincs kiugrási lehetőségem, pár lehetőség bezárult. Volt, hogy adtam magamnak időt, de nem lett semmi belőle, jobb sem lett a helyzet.
2023. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam az az első és utolsó jel, ha elsírom magam.

Onnantól elég határozottak a szándékaim.

2023. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hatodik éve vagyok itt... Még kb. 30-at kibírok, ha addig nem rúgnak ki. Nem szeretem, de mivel máshol se lenne jobb, feleslegesnek látom váltani.
2023. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!