Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha foodora-hoz jelentkezem,...

Ha foodora-hoz jelentkezem, akkor tényleg én osztom be a saját időmet? Mert gyerek (bölcsi) és levelező suli (szombaton be kell járni) mellett szeretném csinálni

Figyelt kérdés

Illetve mennyire éri meg egyéni vállalkozóit kiváltani, és ezt a munkát heti 30-40 órában csinálni?

Köszönöm ha válaszolsz

(Kérlek csak kulturáltan)



2023. júl. 30. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen te akarod beosztani, az inkább a Woltnál lehetséges szerintem.
2023. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nézd, én kizartnak tartom hogy ebből el lehetne tartani egy gyereket. Max diákoknak, zsebpenzkent éri meg. A vállalkozói meg mellé... Inkább ne. Keress valami normális munkát, ahol be vagy jelentve
2023. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van férjem is, de legalább havi 100ezerrel szeretnék hozzájárulni a családi kasszához

Egyébként sajnos annyira nincs munka, pedig Kecskeméten lakom, gyerekbarát munkahely pedig végképp nincs, ezért várom, hogy befejezzem a tanulmányaim, de ebből is van egy év még…

2023. júl. 30. 10:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Férjem vendéglátós, így arra nincs mód hogy ő vigye el a gyereket bölcsibe és/vagy hozza haza
2023. júl. 30. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Hát pedig én lépten-nyomon nyomon allasajanlatot látok-most épp Kecskeméten vagyok pár napot. A régi Delikat presszóban keresnek pultos, a régi Centrum épületében a Sparba kasszást, szembe vele valamelyik üzletben is ki volt téve, meg a BestByte a malomban is keres. Plusz ott van a postas munka is
2023. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kitana. ***** válasza:

Egyik barátnőm Foodorázott, de most ment át a Wolthoz, elvileg jobb. De egyébként valahogy úgy van, hogy idősávokra tudsz jelentkezni egy alkalmazásban, szóval ja, te osztod be, de ha keveset dolgozol, olyan sokat nem keresel vele, meg számold bele a vállalkozói miatti kiadásaid is.

Nem emlékszem pontosan, milyen tartamú idősávok vannak, de gondolom ha jelentkezel, elmondanak mindent, akkor el tudod dönteni.

2023. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!