Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka alkalmas nekem?...

Milyen munka alkalmas nekem? Jogos ez a nagy kiakadás meg felháborodás?

Figyelt kérdés

Utálom ha kell valamit tennem a létem fenntrartásában. F*sznak van kedve dolgozni.. Szóval én nem tudom milyen munka kellene nekem amivel keveset kell dolgozni és sok pénzt kereshetnék vele. Volt egy pár munkahelyem de nem tetszett.


Call center de nem tetszett mert felidegesítettek az emberek, úgyhogy nem nagyon jártam be ezért kirúgtak.


Büfében is voltam ott a meleget nem tudtam elviselni meg az olajszagot, ráadásul siettetek állandóan. Elmentem.


Favágás/fűnyírásban nagyon elfáradtam ezért ezt se nagyon csinálom már.


Gyári melót is kipróbáltam amit az első munkanap után, ott is hagytam.


Most jelenleg apámmal meg a haverjaival járunk burkolni és én egyfajta segédmunkás vagyok de ez se jön be mert elég piszkos munka. Nincs más most. De ezt se akarom csinálni mert apám kiakaszt, elég őt otthon elviselni. Sokat veszekszünk a munkahelyen is mert mindig belémköt.


Apám azt mondja hogy elege van belőlem hogy csak otthon vagyok és hogy otthon nem csinálok semmit. Amúgy kur*ára lesz*rom. Én csak élni akarom az életem. Szeretnék tombolni, bulizni csak ehhez ugye pénz is kellene meg munkahely...



2023. júl. 31. 01:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettségeid vannak?
2023. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nincs kedvem,f@sznak van. Nem is megyek
2023. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Biztiőr, portás.

Semmittevés munkahelyen.

2023. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Adminisztrátor, irodában például.
2023. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Majd amikor nem lesz már, aki kitartson, újra fogod gondolni a dolgot - vagy mész az utcára, ahol kedvedre "tombolhatsz"!
2023. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez ám az életcél, tombolás meg bulizás
2023. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Még mindig jobb életcél, mint gürizni egy életen át.

Megértelek kérdező, de sajnos ez egy ilyen igazságtalan szar világ. Én azon gondolkodom, hogy beperelem a szüleimet, amiért megcsináltak engem. Engem senki sem kérdezett, hogy akarok-e majd szopni egy egész életen át.

2023. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Nagyok az igényeid. Ha nem tudod magad eltartani akkor ne akarj irreális dolgokat! Sajnos számodra olyan legális munka nincs amiben keveset kell dolgoznod és a havi 2 milliót nettó meg van.

Apádnak igaza van. Senkinek sem kell egy munkaképes lusta here akinek semmilyen munka nem jó. Ha sokáig válogatsz akkor apád kivág otthonról mint macskát sz.rni.

2023. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Áldott jó lélek az apád, sajnálom, hogy ilyen mihaszna lusta állat fia van. A helyében én már kib@sztalak volna otthonról.
2023. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Tipikis álmodik-a-nyomor proli vagy. Gyári melós sori dolgozol leszel, mint az összes sorstársad.
2023. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!