Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hibát követnék el?

Hibát követnék el?

Figyelt kérdés

Kb 1éve rágódom mit tegyek. Családi boltunkban dolgozom ami sok előnyt ad. Ketten a nővéremmel vagyunk, de emellett a vállalkozás másik részébe is be kell segíteni.


Engem nem érdekel a szépségipar, sminkek és parfümök. Tanácsot se tudok adni h ezt vagy azt hogy kell használni ha nagyon tanácstalan a vevő vagy " bele kérdez", ez nekem kellemetlen.. Zavar h a 26ezredik piros géllakk se olyan piros stb..és vergődik rajta..


Ha nincs vevő vagy a telefont nyomom vagy a netet vagy epp takarítok kicsit. Próbáltam vlmit tanulni de nem ment mert nem tudtam oda koncentrálni.


Csak úgy érzem vagyok, de nem hasznos amit csinálok. Nincs magabiztosság mögötte, úgy érzem nem vagyok a helyemen...



Teljesen fasult unott motiválatlan vagyok. De nem jöttem rá merre mehetnék. Igazán nincs mit élvezzek.

Nem tudom hiba lenne otthagyni hisz sok előnye van de így se bírom sokáig már 6éve csinálom.

35f


2023. júl. 31. 09:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Mivel kereskedelem, elég hullámzó..van h 2 3 óránként jön 1 1 ember..van h egyszerre 10..
2023. júl. 31. 09:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, belefásultál.. unod es nem neked való. Hiba nem ott hagyni.
2023. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben mindenképpen lépnék, ez nem a te világod
2023. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Választási lehetőséget:

-ott maradsz ilyen formában is egyre életuntabb, depressziós stb. leszel, amihez még 35 évesen fiatal vagy.

-ott maradsz is csinálod tovább, de mellé keresel valami olyan szabadidős, kikapcsolódási lehetőséget, amit szeretsz, érdekel, feltud dobni, (sport, kirándulás stb.) bármi lehet csak örömet okozzon.

- ott hagyod ezt és keresel valami munkahelyet, ami esetleg közelebb áll hozzád, vagy csak jobbnak ígérkezik a mostaninál.

-Elmész munka mellett tanulni valamit, ami érdekel, ami szükséges ahhoz hogy olyan munkát végez amit szeretnél, tanfolyam, levelező egyetem bármi lehet és utána azzal megprobálsz számodra testhezálló munkát találni.

Így hogy ennyire nem szereted ezt csinálni ez előbb utóbb az üzlet rovására fog menni.

2023. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rovására nem fog menni. Mert igyekszem úgy csinálni ahogy tudom.
2023. júl. 31. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!