Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha minden normális csinos...

Ha minden normális csinos lány visszautasított az azért volt mert úgy érezték hibát követnének el ha járnának velem?

Figyelt kérdés
Szerintem megérezték hogy szegény vagyok,azt is látták hogy nem vagyok jóképű és megérezhették hogy problémáim vannak.Próbáltam jó fejnek tűnni,mintha nem lennének olyan nagy gondjaim,de átláttak rajtam.Nem hülyék a lányok.Én vagy száz csinos lányt megismertem már,egyik sem volt buta.

2021. febr. 26. 21:06
 1/7 A kérdező kommentje:
De egy lány mégis volt akinek bejöttem,és elfogadott olyannak amilyen vagyok,de nem mertem vele összejönni mert intézetben lakott.De azóta megbántam hogy nem engedtem magamhoz közelebb.
2021. febr. 26. 21:08
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Valszeg csúnya vagy, szegény, és csendes/visszahúzódó. Ezért nincs sikered. Gyúrjál, szerezz önbizalmat, lődd be a hajadat stb. és utána dögleni fognak utánad a csajok.
2021. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es jól látod,valóban mind a három igaz rám amit mondtál.
2021. febr. 26. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Ocsmanyul kell veluk banni nem így. Amúgy is azt érdemlik.
2021. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ők nem ocsmányul beszéltek velem,finoman utasítottak vissza.Nem vagy az esetem,van barátom,ha jól néznél ki talán lehetne valami,a szokásos szövegek.
2021. febr. 26. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Talán lejjebb kéne adnod. Sok pasi azért nem talál senkit, mert csak a csinosaknál próbálkozik, pedig egyrészt ők válogathatnak hozzájuk illőt, másrészt egy párkapcsolat sokkal több a külsőségeknél. Sokkal jobb egy olyan emberrel lenni aki nem szép viszont passzol a személyiségetek, kedves veled és érezteti hogy szeret, mint olyannal aki gyönyörű, de folyamatosak a veszekedések mert valami nem stimmel köztetek. Persze a legjobb ha a külső és a belső is passzol, de aki kinőtt a mesékből, az nem álmodozik ilyenekről miközben egyedül öregszik meg, hanem megragadja a számára elérhető lehetőségeket.
2021. febr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Szemét nők de utálom őket.
2021. febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!