Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem alkalmazhatnak pultosként...

Nem alkalmazhatnak pultosként cukrászdában?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy megyek próbanapra egy cukrászdába, ma felhívott a főnök hogy a konyvelovel beszélt és kiderült, hogy nem lehetek egyedül pultban mert csak 8 általánosom van. Több helyen is dolgoztam már pultban, eddig ez sosem merült meg fel, létezik ilyen egyáltalán? :D

2023. júl. 31. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát simán megkövetelhetik a vendéglatásban szerzett végzetségett, de ebben az esetben szerintem inkább jött jobb opció aki tanultabb. (Mármint nem mintha annyira kellene hozzá, de én is azt venném fel inkabb aki egy alap végzettséget vagy egy érettségit azért kiseggelt..)
2023. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen általában akkor van, mikor sok a jelentkező, s akkor legyen már az, akinek van érettségije.


Mi érettségikor azzal viccelődtünk, hogy most legalább mehetünk már takarítónőnek. (Az egyik iskola meghírdetett egy takarítói állást, de 6-an jelentkeztek rá, ami elég nagy túljelentkezés. Szóval kitalálták, hogy az marad, akinek van érettségije.)

2023. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem alkazmaznák olyat pultosnak, akinek csak 8 általánosa van. Épp hogy csak tudsz írni-olvasni, számolni...nem hinném, hogy alkalmas lehetnél erre a munkára. Nem is értem, miért nem lehet legalább egy szakmát kitanulni?
2023. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!