Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltatók a meglevő...

A munkáltatók a meglevő kvalifikáltabb dolgozónak miért nem emel bért és inkább felvesznek egy kezdőd duplaannyi bérért?

Figyelt kérdés
Közben pedig egy asszisztens többet kap, mint egy diplomás közgazdász haladó excel tudással.

2023. aug. 1. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert a "kvalifikáltabb" dolgozó is csak b*ssza a rezet a Gyakorin, szóval tök mindegy, mennyit kap. A kezdő viszont még motivált, bőven megéri a dupla bért.
2023. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha szép duma.. én is motivált vagyok és voltam kezdőként. Mindig megvan a kifogás, hogy miért nem kell bért emelni.
2023. aug. 1. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ha valakit azért fizetnek, hogy kifogásokat keressen... akkor belead apait-anyait.
2023. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint a hülye excel tudás. Annyira unalmas vagy. Kezdeltesd magad.
2023. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# miért szerinted irodai munkára mégis milyen tudás kell ha nem excel?
2023. aug. 1. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Most kíváncsi lettem: mit értesz "haladó excel tudás" alatt?
2023. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, attól függ, hogy milyen a munkaköröd! Ha munkádhoz nem kell a "haladó excel tudás", akkor feldughatod magadnak, mert senkit sem érdekel! Ha irodai munka, ha nem!
2023. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!