Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka szövetkezetekből ki...

Diákmunka szövetkezetekből ki kell lépnem ahhoz hogy rendes munkavállalói szerződésem legyen mert felvettek valahova? Vagy a kettő nem üti egymást?

Figyelt kérdés
Szóval eddig diakmunkás voltam és szövetkezeten keresztül dolgoztam kb 4-nek vagyok a tagja. Meg mindig diák vagyok de már mesterszakon így elkezdtem állásokra jelentkezni mert van idő suli mellett dolgozni és fel is vettek valahová. Tudom hogy velük rendes szerződést fogok kötni de ki kell jelentkeznem a szövetkezetekből vagy nez nem fogja befolyásolni azt, hogy legyen rendes szerződésem azzal a hellyel ahová felvettek?
2023. aug. 3. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kijelentkezni, a kettő nem üti egymást. Kb 5 éve én is úgy mentem dolgozni az első felnőtt munkahelyemre, hogy még megvolt a tagságom.
2023. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!:)
2023. aug. 3. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kijelentkezni.

Több szövetkezetnél is be voltam regisztrálva, évek óta főállásban dolgozom erre egyik felhívott, hogy érdekel-e diákmunka.

2023. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van #3, néha én is kapok emailes megkeresést korábbi diákmunka helyekről, hogy beugranék-e 1-2 hétre. Szerintem nem is kellene kijelentkezni,mert mi van,ha egyszer újra elkezdesz suliba járni és mellette a "rendes" munka nem fog menni,de bevétel viszont kell. Hátha a diákszövetkezetnél lennének lehetőségek, mint B opció. :)
2023. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!:)
2023. aug. 4. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Oda valami szerződés kell, hogy szólsz nekik, amikor már nem vagy diák. Szerintem én még most is tag vagyok, pedig egy évtizede nem vagyok diák.
2023. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!